04-05 березня 2023 року на стадіоні ДЮСШ “Атлет” відбудуться заключні фінальні матчі Всеукраїнського об’єднаного турніру з футболу “Кубок ДЮФЛУ” серед юнацьких колективів.

Серед найсильніших представників юнацького футбольного осередку України, що дійшли до фіналу, нарешті буде визначено переможців. За головний кубок Всеукраїнського об’єднаного турніру змагатимуться одразу три колективи ДЮСШ “Атлет”:

“Атлет 2009” – вікова категорія U14, тренер Царюк Олег Борисович

“Атлет 2008” – вікова категорія U15, тренер Чуприна Євгеній Михайлович

“Атлет U19/17” – вікова категорія U19/17, тренер Зборовський Вячеслав Миколайович

Також стадіон ДЮСШ “Атлет” прийматиме фінальний матч претендентів на кубок у віковій категорії U16.

Всеукраїнський об’єднаний турнір з футболу “Кубок ДЮФЛУ” став масштабним дійством у юнацькому футболі сезону 2022-2023 р.р. Не дивлячись на зовнішні обставини та небезпеку у країні, у юнацьких змаганнях взяли участь представники футбольних шкіл і академій з різних регіонів України. Футбольний турнір об’єднав футболістів і дав можливість зробити великий та важливий крок у розвитку юнацького спорту в Україні та особистого розвитку кожного юного українського спортсмена.

Дякуємо всім захисникам України, хто боронить кордони нашої держави і захищає українське небо. Завдяки мужності і відвазі ЗСУ цьогорічні юнацькі змагання відбулися.

04 березня першими фінальні зустрічі на стадіоні ДЮСШ “Атлет” за адресою вул.Зрошувальна, 4а розпочнуть колективи вікової категорії U15 – УФК – Карпати (Львів) та ДЮСШ “Атлет” (Київ). Матч розпочнеться о 10:00.

О 12:30 на поле вийдуть колективи найстаршої вікової категорії U19/17 – ДЮСШ “Атлет” (Київ) та ФА “Прикарпаття” (Івано-Франківськ).

05 березня, у неділю, стадіон ДЮСШ “Атлет” зустрічатиме команди вікової категорії U14 та U16.

Недільний фінальний день розпочнуть колективи молодшої вікової категорії у юнацьких змаганнях – U14. Проти колективу ДЮСШ “Атлет” зіграють представники вінницької “Ниви”. Початок матчу о 10:00.

Наступними на поле ДЮСШ “Атлет” вийдуть фіналісти “Кубку ДЮФЛУ” вікової категорії U16 – ФА “Металіст” та СДЮШОР “Зміна”. Матч розпочнеться о 12:30.

Фінал Всеукраїнського об’єднаного турніру серед юнацьких колективів “Кубок ДЮФЛУ” сезону 2022-2023 р.р. стане феєричною подією для всіх учасників. Саме тому ДЮСШ “Атлет” проведе пряму трансляцію всіх чотирьох фінальних поєдинків на Youtube-каналі Футбольного клубу “Атлет”, а також церемоній нагородження переможців і призерів, які відбудуться одразу після виступів команд у кожній віковій категорії!

Запрошуємо всіх вболівальників та прихильників юнацького футболу на стадіон ДЮСШ “Атлет”, щоб підтримати свої команди безпосередньо на стадіоні, а також під час прямих трансляцій на Youtube-каналі ФК “Атлет”.

Вболіваємо за наш “Атлет” разом!