Сьогодні команда Ю-21 під проводом Мурашенко Д.К. стартувала в Першостім. Києва Суперником нашої команди були гості з м. Вишгород – ФК “Чайка”.Матч з перших хвилин проходив за ініціативи нашої команди, з перших хвилин у воріт наших суперників почали виникати напівмоменти, які згодом матеріазувались в забитий мяч Олексія Лихочаса. З рахунком 1-0 закінчився перший тайм. На початку другого тайму Сергій Пантєєв отримав не обов’язкову другу жовту карту, жорстко зігравши з суперником та відправився відпочивати. Слід  зазначити, що першу карту Сергій отримав за розмови з арбітром. Але вилучення не внесло корективи в гру нашої команди і матч закінчився перемогою нашої команди.

“Атлет” – “Чайка”: 3-0
Голи: 13 хв. Лихочас (Птуха); 49 хв. Лихочас; 71 хв. Мотроненко (Шевчук).

Попередження: Пантєєв, Латиговський.
Вилучення: 47 хв. Пантєєв.

Склад: 16. Колєснік;  13. Коваль (45 хв. 5. Шевченко), 20. Грама (61 хв. 3.Шип), 16.Латиговський, 15.Боровик; 7.Мотроненко (78 хв. 11. Гайдук), 36. Остапенко (45 хв. 23.Кучинський), 8. Виноградов (80 хв. 19. Оксимець), 14.Птуха (74 хв. 2. Уруцький), 25. Пантєєв,  9. Лихочас (58 хв. 21. Шевчук)