Вже зовсім скоро розпочнеться підготовка дорослої команди «Атлет» до другого кола Першості міста Києва. Тож до Вашої уваги інтерв’ю наставника жовто-чорних – Мурашенка Дмитра Костянтиновича.

- Дмитро Костянтинович, за словами президента клубу вже незабаром розпочнеться підготовка команди до другого кола Першості міста Києва. Але хотілося б почути Ваші думки і стосовно виступів команди ще у першому колі.

- Якщо говорити про результат, а він у дорослому футболі на першому місці, то він посередній, але дає змогу поборотися за призові місця. Якщо про рівень гри, то він мені сподобався більше, ніж результат. Гра дає змогу з оптимізмом дивитися у майбутнє та чекати на друге коло. Однак я побоююсь наслідків відпустки…

- Що саме спричиняє такі побоювання?

- Минулорічна відпустка моїх гравців. І фотозвіти з відпочинку цього літа деяких гравців, які дуже “втомилися” в першому колі.

- Вважаєте за потрібне назвати прізвища цих гравців?

- Ні. Якщо вони прийдуть у гарному фізичному стані, то такий відпочинок себе виправдає. Але якщо стан буде такий же незадовільний, як в минулому році, то таким гравцям необхідно буде сказати «До побачення». Все від мене залежне я зробив, розписавши план індивідуальної підготовки. Далі – справа за гравцями.

- Як буде розгортатися підготовка до Першості міста Києва?

- У мене ще немає чіткого плану. Знаю тільки, що збираємось 1 серпня і будемо готуватися в Києві. В цьому році виїзних підготовчих зборів не заплановано.

- В ході підготовки планується участь команди у товариському турнірі?

- Поки що не чув ні про які турніри, якщо такі будуть, то з задоволенням візьмемо участь.

- А товариські матчі плануються до початку Першості?

- Так, звісно! Без контрольних ігор неможливо визначити готовність команди до ігор Першості. Однак суперники на даний момент ще невідомі.

- Президент клубу розповідав, що планується підсилення позицій центрального захисника, атакуючого півзахисника, нападника і голкіпера. Що вам відомо про трансферну політику на даний момент?

- Так, нам потрібно підсилювати ці позиції, але поки що я нічого конкретного не знаю про кандидатів на підсилення. Я думаю, що про це буде відомо лише у серпні, коли команда вийде з відпустки. Буду особливу увагу приділяти гравцям 99 р. н.

- Вже проглядали когось з гравців 1999 року?

- Деяких гравців бачив, але на рівні змагань юнаків 99 р.н. Хотілося б побачити їх вже на рівні дорослих.

- І, нарешті, які цілі стоять перед командою у другому колі?

- Перемагати в кожному матчі та при цьому показувати гарну гру!

Suzanna Z