Сьогодні стартувала друга частина чемпіонату України ДЮФЛУ. До вашої уваги результати матчів:

2001 р.н.
Атлет -Зірка:1-1

2002 р.н.
Юність (Чернігів) – Атлет: 4-2
Поєдинок розпочався дуже жваво, за  перші 10 хвилин господарям вдалось відзначитись двічі, проте наша команда змогла вирівняти гру та впершому таймі зрівняти рахунок (Мовчан та Нерсісян). Другий тайм розпочався з атак наших гравців проте не змогли реалізувати свої моменти та пропустили одну з атак господарів, яка завершилсь влучним ударом 3-2. Наша команда в кінці матчу спробувала зрівняти рахунок, проте в одній з контратак господарі збільшили перевагу до двух мячів встановивши в підсумку кінцевий рахунок.

2003 р.н.
Атлет – Зірка:1-2
Наша команда в поєдинку з лідером групи пропустили першими, під кінець поєдинку змогли зрівняти, проте не змогли втримати власні ворота, пропустивши в підсумку ще один гол, встановивши кінцевий рахунок на користь Зірки.

2004 р.н.
Юність (Чернігів) – Атлет:0-1
Підопічні Гринчука Романа Миколайовича їхали в Чернігів до лідера першої половини чемпіонату. Перший тайм завершився 0-0, команди почергово вигравали боротьбу за центр поля. Другий тайм розпочався з атак господарів, які почали більше атакувати флангами в одному з епізодів перериваючи одну з таких атак отримав другу жовту картку Косюхно Павло, залишивши нашу комнду в меньшості, проте в 10тьох наша команда не зупинилась та не закрилась на своїй половині, а проводили контратака, які призводили до стандартів біля воріт Юності. В одному з моментів нашій команді за допомогою автоголу вдалось заштовхати мяч у ворота суперника, тим самим здобувши перемогу на виїзді.