22.06.2016 «Легія» приймала «Атлет». Суперники змагалися за право виходу у півфінал Кубку міста Києва. Путівку у наступний раунд отримали наші хлопці, обігравши господарів поля з рахунком 2:1.

На стартових хвилинах атлетівці одразу заявили про свої амбіції – одразу розпочали наступи. Спочатку Денис Коробко видав ідеальну діагональ на Владислава Бондарчука, але той не зміг попереду належним чином обробити  м’яча. А згодом вже Андрій Лужецький, поборовшись на лівому фланзі, віддав на Бондарчука, але цього разу спритнішим виявився голкіпер господарів.

2016-06-22 19.45.14

Намагалася огризатися і «Легія», однак не провівши гострої атаки, тільки дала атлетівцям провести небезпечний контрнаступ. Контратаку розпочав Олексій Лихочас, помітивши вільного Артема Кучинського на лівому фланзі. Наш вінгер промчався флангом, а далі вирішив пробивати у ближній кут. Щоправда, вразити ворота не вдалося – після того як голкіпер парирував удар,  м’яч вдарився в поперечку та вискочив назад в поле. На підбиранні першим виявився Олексій Лихочас. Нападник отримав змогу виводити команду вперед, однак пробив з лівої, не поклавши корпус, тож м’яч пролетів над рамкою воріт. Ще одну можливість отримав наш нападник після довгої передачі Владислава Бондарчука. Однак Лихочас відпустив м’яча задалеко від себе і дав голкіперу можливість безперешкодно забрати м’яча до рук.

Щоправда, вже на 27 хвилині атлетівці відзначилися – на забитий м’яч вони точно напрацювали. Спочатку Олексій Тверезенко розрізною передачею низом крізь усе поле знайшов Артема Кучинського, а потім Артем теж у розріз віддав на забігання Назару Гаркуші. Той свій момент використав – поцілив у ворота. Щоправда, не без допомоги рикошету від захисника, однак цей факт зовсім не применшує значення цього забитого м’яча. 1:0 – «Атлет» попереду.

Подвоювати рахунок атлетівці могли мало не одразу. З кутового у штрафний майданчик вдало навісив Тверезенко, там м’яч після удару когось з наших гравців влучив у стійку, а на добиванні першими знову були атлетівці. От тільки удар Романа Гринчука був неточним.

2016-06-22 19.37.56

Наприкінці першого тайму чорно-жовті дозволили собі певну слабинку: «Легія» двічі пробивала по воротах Владислава Кіяшка. На щастя, наш воротар двічі поспіль парирував удари суперників. До перерви атлетівці спромоглися на ще один наступ. Олексій Тверезенко віддав передачу вперед на Олексія Лихочаса. Наш нападник був вже у штрафному майданчику, коли голкіпер «Легії» доволі грубо зіграв проти нього. Однак арбітр нічого протиправного у цьому епізоді не побачив і на позначку не вказав.

По перерві атлетівці виглядали не так переконливо. Чорно-жовті опускалися занадто низько та притискалися до власних воріт. Така гра дозволила гравцю «Легії» завдати удару з дальньої відстані. І хоча, здавалося, що удар був не надто складним Владислав Кіяшко парирувати його не зміг. Тож, 1:1.

2016-06-22 19.41.17

Другий тайм був напруженим, однак небагатим на гострі моменти. Кілька разів атлетівців рятував Владислав Кіяшко, дістаючи м’яча з-під поперечини. А от чорно-жовті завдали не багато ударів, однак другий м’яч забили все ж вони. Артем Кучинський віддав передачу вперед на нашого нападника. Той, за версією захисників «Легії», під час боротьби за верховий м’яч,  фолив, і вони почали доводити це арбітру матчу. Скористався цією ситуацію Дмитро Євдокимчик: він підхопив м’яча, ввійшов у штрафний майданчик та відправив м’яча у ворота повз воротаря. 2:1 – «Атлет» знову попереду.

Надалі моментів майже не було. Можна пригадати хіба що удар Олексія Тверезенка. Він, граючи опорного хава, відгукнувся на передачу Артема Кучинського у штрафний майданчик. Тверезенко мав достатньо вільного простору та часу, щоб зупинити м’яча, обробити його та підготувати удар. Щоправда, пробив він трохи неточно – м’яч пролетів над поперечиною.

2016-06-22 19.25.52

У підсумку, 2:1 –заслужена перемога атлетівців та вихід в півфінал Кубка міста. Тож у літню відпустку підопічні Мурашенка йдуть, завершивши свої виступи на мажорній ноті. Бажаємо всім як слід відпочити, набратися сил та за літо скучити за футболом!