Сьогодні, 27.03.2016, у Вишневому ФК «Атлет» та ФК «Легія» розіграли путівку до півфіналу Кубку ім. В. Мунтяна. У цьому протистоянні дарницька команда поступилася із рахунком 0:1. Далі крокує «Легія».

Швидкий початок матчу, здавалося, обіцяв видовищний футбол. Та першу половину першого тайму команди провели у боротьбі за центр поля. Моментів було небагато. Щодо атлетівців, то непоганий розіграш вийшов у Артема Кучинського та Владислава Яковенка. Перший гарно побачив та віддав передачу в штрафний майданчик, другий же намагався завдати удару, однак, не влучив належним чином по м’ячу та відправив його вище воріт. Наші суперники теж не могли похизуватися великою кількістю моментів, щоправда Владиславу Кіяшко двічі довелося рятувати свою команду. Та на 45 хвилині «Легія» все ж відзначилася у воротах атлетівців: після обрізки наших футболістів гравець «Легії» потужно пробив та м’яч зрадницьки залетів точнісінько за комірець нашому голкіперу. Перший тайм – 1:0.20160327_132454

По перерві вболівальники сподівалися побачити зовсім іншу гру від чорно-жовтих, але натомість «Легія» ще більше почала насідати на ворота підопічних Дмитра Мурашенка. Встигли суперники і виконати стандарт майже з лінії штрафного майданчика – на щастя, м’яч пройшов повз ліву стійку. Багатообіцяючим для «Атлету» став момент, коли за неспортивну поведінку з поля був вилучений гравець «Легії» – атлетівці почали грати в більшості та розігрувати зайвого гравця. Незважаючи на це, суперники змогли провести ще кілька наступів. Однак потім фізична втома почала даватися взнаки. Чорно-жовті додали пресингу, і це призвело до гострого моменту: Анатолій Орел з дальньої дистанції наважився на щільний удар по воротах – вчасно зреагував кіпер суперників, перевівши м’яча на кутовий. Зрівняти рахунок, перебуваючи у більшості, атлетівці не встигли: на 86 хвилині матчу теж за неспортивну поведінку арбітр вилучив з поля Олексія Лихочаса. А вже в доданий арбітром час вилучений був і Денис Коробко, який недозволеним прийомом перервав наднебезпечну атаку суперників та отримав другу жовту картку. Зрозуміло, що у меншості атлетівцям відігратися було дуже важко, та й часу вже майже не залишилося.

Єдиний гол «Легії» приносить їй перемогу та путівку до півфіналу. Ну а нашим хлопцям бажаємо набрати оптимальну форму та вже у Першості міста поквитатися за цю поразку.