Сьогодні на полях України відбувся 18 тур Чемпіонату ДЮФЛУ. Наша увага була прикута до матчів, які проходили на двох стадіонах «Дружба» та полі футбольної академії «Динамо», що на Нивках, де грали наші команди з командами київського «Динамо». Пропонуємо Вам ознайомитись з результатами матчів:

1995 р.н.
Матч команди 1995 р.н., був центральним матчем серед всіх ігор наших команд, адже перемога з будь-яким результатам давала можливість команді посісти друге місце та вийти в стадію плей-офф Чемпіонату ДЮФЛУ України. Гра розпочалась з контролем м’яча нашими гравцями, але перший момент небезпечний виник біля наших воріт після того,як гравці київського «Динамо» ввели аут невпевнено на виході зіграв Владислав Кияшко, але з пустих воріт м’яч виніс Віталій Шип. Слід зазначити, що перший тайм команди грали на рівному і логічним результатом була би нульова нічия ,але в одному з небагаточислених моментів, які були у динамівців в першому таймі, знову після введення ауту гравець «Динамо» забив м’яч у ворота нашої команди, рахунок матчу став 0-1. Наша команда в першому таймі мала три небезпечних момента, але реалізувати їх не змогли (моменти мали Гребенюк, Остапенко, Боровик). Також в одному з моментів команду виручив наш воротар, який відбив небезпечний штрафний удар. Другий тайм розпочався з атак наших футболістів і на протязі двох хвилин ми мали три моменти в штрафному майданчику гостей (Гребенюк та Луканов), але реалізувати ці стовідсоткові моменти ми не змогли. І як завжди cпрацювало золоте футбольне правило, в контратаці гравці «Динамо» роблять рахунок 0-2. Після другого забитого м’яча наші гравці не зупинились і намагались відігратися, вирвати перемогу, мали моменти Гребенюк, Шевчук (який з’явився на полі у другому таймі), Остапенко, Луканов, але змогли забити лише один раз на 78 хвилині після розіграшу штрафного Влад Северін в штрафній головою переправив м’яч на Гребенюка який зробив рахунок 1-2. Після того,як один м’яч був відіграний, наша команда пішла всім складом на ворота київського «Динамо» і в одній із контратак суперник встановив остаточний рахунок 1-3. Динамо та Арсенал в плей-оффі Чемпіонату ДЮФЛУ.

«Атлет» – «Динамо»: 1-3

1996 р.н.
«Динамо» – «Атлет»: 5-0
Цей матч для нашої команди 1996 р.н. нічого не вирішував в плані турнірної таблиці, але хотілось перемогти суперника. На жаль нашій команді це зробити не вдалось.

1997 р.н.
«Атлет» – «Динамо»: 0-5

1998 р.н.
«Динамо» – «Атлет»: 0-0
Команда 1998 р.н. теоретично могла вийти до плей-офф Чемпіонату ДЮФЛУ різниця між нами та «Зміною» було два очки на користь команди з Оболоні, в цій ситуації нам потрібно було лише перемагати Динамо та чекати новин з Чернігова де грали «Юність» та «Зміна-Оболонь». Нашій команді трошки не вистачило, матч закінчився нульовою нічиєю. «Юність» обіграла «Зміну» з рахунком 2-0. «Динамо» та «Зміна» в плей-офф.