Сьогодні наша команда стартувала в 1 турі Меморіалу Чемпіонату Київської області “Рубіна” з Пісківки. Матч завершився в нічью:0-0
Пропонуємо до Вашої уваги результати  інших матчів Меморіалу.

Підвищена увага була прикута до матчів основних фаворитів. У динамівському манежі потужний ФК «Бровари» (тренер — Микола Логвин) розгромив київських залізничників, а чинний чемпіон області завдяки фінішному спурту буквально вирвав перемогу в юних динамівців. Хоча саме підопічні Валентина Белькевича півтора тайму вели не тільки в рахунку, а й по грі. Хет-трик Юрія Медведєва приніс дещо несподівану перемогу «Фавориту» з Броварського району над новою оболонською командою, а підопічні Олега Луткова виграли в путрівців, забивши по м`ячу на початку кожного тайму.

ПЕРША ГРУПА. ЛОКОМОТИВ — ФК БРОВАРИ — 1:4 (Маринчук, 25 — Панфілов, 42, Соколенко, 58, Воробей, 61, Лук`янець, 89). КОЛОС — ДИНАМО U-19 — 2:1 (Рудюк, 64, Зуєвич, 87 — Нечай, 40).

ДРУГА ГРУПА. АТЛЕТ — РУБІН — 0:0. ЧАЙКА — СКАУТ — 3:0 (Мануйленко, 48, пн, Обіюх, 85, М.Крайовий, 90).

ТРЕТЯ ГРУПА. АРСЕНАЛ БЦ — ФК ПУТРІВКА — 2:0 (Глушко, 5, Морозов, 51). КДЮСШ-15 — КДЮСШ-15-2 — 0:1 (Карнаух, 38).

ЧЕТВЕРТА ГРУПА. ДІНАЗ — ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 — 2:0 (Войналович, 13, Шевелюк, 44, пн). ФАВОРИТ — ОБОЛОНЬ-БРОВАР — 3:2 (Медведєв, 12, 34, 60 — Лагойда, 37, автогол, Прилєпов, 39).