2 травня команда Ю-21 зіграла свій матч в четвертому турі Першості м. Києва з ФК «Київ».

Матч розпочався доволі кволо, команди грали до 21 хвилини без моментів. На 21 хвилині після розіграшу кутового гравці ФК «Київ» змогли відкрити рахунок в матчі, слід відзначити, що до цього моменту у гравців суперників не було жодного удару в бік воріт нашої команди. Після пропущеного голу, наша команда активізувалась і вже на 27 хвилині після розіграшу кутового Олексій Лихочас зміг зрівняти рахунок 1-1, цей результат так і протримався до завершення першого тайму, хоча наша команда мала ряд можливостей вийти вперед, небезпечно пробивали Уруцький та Євтушенко. Другий тайм розпочався приблизно в тому ж руслі, як і перший без моментів та без гри. Перший небезпечний момент виник біля воріт гостей на 61 хвилині, коли Роман Періжок пробив головою… не влучив. На 74-ій хвилині  Іван Птуха не реалізував вихід один на один, вдало зіграв воротар суперників. Вже на 78 хвилині з нашою командою футбольна доля зіграла злий жарт і рахунок матчу став 1-2, але цей рахунок довго втриматись не зміг на табло. На 82 хвилині після виконання штрафного удару, що заробив Роман Періжок, м’яч  вийшов на кутовий, розіграш якого,  і приніс нашій команді одне очко в цьому матчі. М’яч  забив  Стражевський, який вийшов на заміну і своїм влучним ударом встановив кінцевий результат матчу 2-2.