22 квітня 2012 року стартує Першість міста Києва серед команд дорослих. Наша команда розпочинає з командою ФК «Олімп».  Ми поцікавились у головного тренера команди Мурашенко Д.К., як проходить підготовка до Першості міста. Тренер зазначив, що процес підготовки проходить за планом, всі заплановані тренерським складом етапи -були виконані всіма гравцями команди, які проходили підготовку до сезону. З трьох нових гравців – «атлетівцем» став лише Станіслав Недогода.

    Свої професійні навики відновлює після 8-ми річної паузи голкіпер Кирило Кожухов, сподіваємось, що Кирило, як найшвидше відновить свої кондиції та зможе поборотися за місце в основному складі.

    Що стосується готовності гравців до Першості міста, то тренер відповів, що функціональна готовність ряду гравців його не задовільняє, але таких гравців не багато.

    Також на сьогоднішній день тренера та й всю нашу команду хвилює, те що початок сезону пропустить основний гравець, центральний захисник команди Орел Анатолій, котрий зламав руку в контрольній грі з ФК «Легіон ХХІ» та вибув з гри приблизно на 1,5-3 місяця. Бажаємо Анатолію, як найшвидшого одужання та повернення до складу.

Слід відзначити, що окрім Орла в лазареті перебувають, ще ряд гравців:  Євтушенко,Мікадзе, Аракелян та Артем Мотроненко, який отримав пошкодження в грі за команду U-21. Сподіваємось на їх одуження до матчу з ФК «Олімп».