Вчора, 28.05.2017, команди 2000 та 2002 року народження зіграли свої останні матчі у груповій стадії ДЮФЛУ цього року. До Вашої уваги результати цих матчів:

2000 р.н.
«Атлет» – «Чемпіон» 12:0
Голи: Косяк (3), Гнидюк (3), Коденець (4), Хоменко, Бутенко
Колосальна перевага та тотальне домінування підопічних Володимира Пушенка на футбольному полі призвела до розгромного рахунку 3:0 ще у першій половині грі. Однак справжнє знущання почалося у другому таймі, коли жовто-чорні відзначилися ще 9 разів у воротах суперників. Як підсумок, маємо два хет-трики, один покери та ще двоє гравців були дещо скромнішими і відзначилися по одному разу кожен.

Screenshot_2017-05-29-08-59-54-834_com.miui.gallery

2002 р.н.
«Атлет» – «Чемпіон» 1:0
Голи: Мовчан
Значно скромнішою виявилася команда Дмитра Мурашенка. Його підопічні здобули перемогу із мінімальним рахунком 1:0. Єдиний результативний м’яч цього поєдинку у другому таймі записав на себе Микита Мовчан.