Один з лідерів турнірної таблиці Чемпіонату України серед аматорів продемонстрував майстер-клас на виїзді, перемігши “атлетівців” з рахунком 2:7.

Домашня гра у 14 турі давала нагоду ФК “Атлет” скоротити відставання від топ-3 позицій. Суперник був непростий, “ЛНЗ-Лебедин” ще в першому таймі оформив для себе комфортну перевагу в 4 м’ячі. Після перерви “атлетівці” рахунок “розмочили”, однак відігратися не вдалося.

Чемпіонат України серед аматорів, 14 тур
“Атлет” – “ЛНЗ-Лебедин” 2:7
Голи: 54 Мовчан (Кучинський), Твердохліб – 2, 8, 35, 40, 63,68, 75

ФК “Атлет”: Кочергін, Швець (45 Грибан), Гайдук, Руснак (45 Тищенко), Яценко (45 Долина), Мовчан, Кучинський, Гаращенко, Козачок (69 Орел), Яковенко (45 Русан І.), Твердохліб
Запасні: Долина, Русан І., Шкуренко, Тищенко, Грибан, Давідяк, Орел

У ФК “Атлет” залишається 20 набранних очок, а тому, за підсумками 14 туру команда опускається на 5 місце в таблиці, а на 4 сходинку виходить “Тростянець-2″ (22 0чки).