03 квітня, у суботу, відбулися матчі другого туру Чемпіонату України ДЮФЛ. На цей раз суперниками “Атлету” стали вже знайомі по виступам в першій частині Чемпіонату вінничани “Прем’єр-Нива” та нові суперники в новоствореній групі “Еліт Ліги” – львівяни з ФК “Львів”. 

Команда Романа Миколайовича Гринчука цього разу зустрічала команду з Вінниці на рідному стадіоні ДЮСШ “Атлет”. Після першого матчу з нічийним рахунком, на цей раз “атлетівці” показали свій характер на футбольному полі та здобули перемогу, обігравши “Прем’єр-Ниву” з рахунком  4:1.

DSC_8515

Таким чином, наразі “Атлет” U-17 приносить до Клубного заліку найкращий результат в цьому турі – 3 очка. Команда має поки 4 бали в свої групі.

Команда Віктора Миколайовича Деміденка провела свій другий виступ на виїзді.  У Львові “Атлет” U-16 мали зустріч з однолітками з ФК “Львів”, яка завершилась поразкою для команди. Після другого туру команда 2005 р.н. єдина, яка не змогла отримати жодного залікового балу.

Команда Вячеслава Миколайовича Зборовського та Максима Михайловича Чередніченка U-15 на цей раз заробили один бал в матчі проти вінницької “Прем’єр-Ниви” на своїй території. На другій хвилині матчу Владислав Шаповалов своїм голом відкрив рахунок, а вже на 26 хвилині вінничани змогли зрівняли результат на табло. Суперечливий момент незарахування забитого “Атлетом” другого гола залишаємо на відповідальність арбітрів матчу.

Таким чином, “Атлет 2006″ набирає 4 бали в своїй віковій групі та додає один заліковий бал до Клубного рейтингу ДЮСШ “Атлет”.

DSC_8607

Наймолодші учасники чемпіонату команда Олександра Валентиновича Отльотова U-14 другі вихідні мандрують Україною в рамках виступів у Чемпіонаті ДЮФЛУ. Вже вдруге на виїзді “атлетівці” заробляють один бал в результаті зустрічі з однолітками з ФК “Львів”. Матч завершився на цей раз з рахунком 0:0. “Атлет 2007″ набирає 2 залікові бали в своїй віковій групі.


U-17   “Атлет” – “Прем’єр-Нива” – 4:1
Голи:  Косюхно (Сліпченко), Шевчук (Костюк), Костюк (Бабич), Костюк (Палій)

U-16  “Львів” – “Атлет” – 5:1
Гол: Чернишов (пенальті)

U-15   “Атлет” – “Прем’єр-Нива” – 1:1
Гол: Шаповалов (Глушко)

U-14  “Львів” – “Атлет” – 0:0


В наступному турі Чемпіонату України ДЮФЛ команди ДЮСШ “Атлет” міняються локаціями. “Атлет” U-14 та U-16 виступатимуть в Києві на своєму рідному футбольному полі та зустрічатимуть гостей з Вінниці – “Прем’єр-Ниву”. Команди  U-17 та U-15 вирушають до Львова, де зіграють з вихованцями відповідних вікових категорій з ФК “Львів”.