[match id=75]

Голи: 12 хв. Коваль –автогол, 36-???? -  63 хв. Гребенюк, 84 хв. Чуприна

Основний склад:  77. Приймак, 7. Яворський (46 хв. 5. Головізнін), 18. Гринчук (74 хв. 9. Лихочас), 3. Коваль, 16. Євтушенко, 19. Мікадзе (46 хв. 23. Гребенюк),  11. Мурашенко (76 хв. 99.Мотроненко) 10. Яковенко (87 хв. 13. Аракелян),  14. Литвиненко (60 хв. 15. Періжок), 8. Адаменко (85 хв. 2. Боровик) 17. Чуприна (к).

Гра між цими суперниками була центральним матчем усього туру, по при невдалий старт обох суперників в Першості. Наші гравці з перших хвилин взяли хід гри під свій  контроль, суперник навпаки обрав тактику гру від оборони на контратаках, слід зазначити, що в них в першому таймі такий хід був виправданий, адже гравці «Батьківщини» створили біля наших воріт чотири моменти з контратак, котрі двічі завершились результативно. Що стосується нашої команди, то в першому таймі  мали моменти, але не змогли реалізувати Андрій Литвиненко та двічі Богдан Адаменко. Перший тайм закінчився перемогою «Батьківщини з рахунком 2-0.  В перерві тренерський склад «Атлета» відправив всіх гравців до роздягальні, де мабуть, відбулась серйозна чоловіча розмова, адже в другому таймі наша команда повністю заволоділа ініціативою і почала проводити гострі атаки на ворота суперника. Спочатку Андрій Литвиненко з двох метрів пробив вище воріт. Наступний момент,який став результативним ,виник  після того, як Владислав Яковенко небезпечно виконав штрафний, найросторпнішим у штрафній площадці був Іван Гребенюк  (другий м’яч у двох матчах за команду дорослих), який добив м’яч у ворота суперника. Слід відзначити, що Іван прийняв участь і в другому забитому м’ячі, зробивши гольву передачу на капітана команди, який влучним ударом в кут  зрівняв рахунок в матчі. Також необхідно відзначити, що в цій атаці прийняв активну участь і  Мотроненко Артем, який виборов м’яч у суперника ціною мікротравми та зробивши передачу на Івана Гребенюка.