Сьогодні відбулись ігри 7-го туру чемпіонату м.Києва (вища ліга),який був насищений на голи і в середньому команди за гру забивали не менше трьох мячів.

Центральний поєдинок туру відбувся на стадіоні ДЮСШ “Атлет”, де зустрічались чемпіон м.Києва сезону 2017 року – “Локомотив” та господар матчу “Атлет”. Матч проходив на високих швидкостях з першої до останньої хвилини матчу незважаючи на те,що шалений натиск “атлетівців” на перших хвилинах матчу (на 8 хв. матчу рахунок був 2-0 прим. автора) залізничники грали до фінального свистка. Ця перемога залишила шанси “Атлету” на боротьбу за чемпіонство,  а отже все ще в чемпіонаті Києву попереду.
“Атлет” – “Локомотив”:3-0
Голи: Яковенко Владислав оформив хетрик

“Олімп” – “Спарта”:3-0
“Олімп” здобуває першу перемогу  над “Спартою”, тим самим залишивши “спартанців” єдиним колективом без перемог.

ДЮСШ-10-Франс.УА -”Єдина Сила”:1-3
Підопічні Андрія Воробея впевнено перемогли Франс.УА здобувши другу перемогу поспіль, які змогли в цьому поєдинку  зрівняти рахунок, а в підсумку забити ще двічі. І як зазначив президент ФК “Єдина Сила”- Володимир Нетребенько взимнє міжсезоння на команду очікує серйозне підсилення та боротьба за призові місця.

“Поділ” – “Легія”:1-6
Легія відзначилась сьогодні стільки ж, скільки за перших шість турів. Молодь з ФК “Поділ” поки, що не готова протистояти більш досвідченим суперникам.

КДЮСШ-22-Олімп – “Межигіря”:0-7
35 хвилин поєдинку КДЮСШ-22  тримали оборону до вилучення.  В десятьох спротив чинити вже не змогли в підсумку 0-7.