Нарешті! Дочекались! Так тримати і надалі! Чудова гра! – такі епітети можно було почути після гри від численних глядачів, які зібрались на стадіоні «Дружба» . І дійсно сьогодні наші хлопці продемонстрували чудовий командний футбол, який в цьому сезоні ми не бачили! З перших хвилин наша команда почали активно діяти і вже на третій хвилині Сергій Чуприна після пасу Литвиненко Андрія зробив рахунок 1-0. Через 13-ть хвилин знову спрацювала зв’язка  Литвиненко –Чуприна і рахунок в матчі став 2-0 на користь нашої команди. На 33-й хвилині рахунок в матчі став 3-0 (Андрій Литвиненко  після передачі Влада Яковенка відзначився голом). Четвертий м’яч з пенальті забив на 42-й хвилині Чуприна Сергій (оформивши тим самим перший хетрик нашої команди в цьому сезоні). Також слід відзначити, що в першому таймі чудові нагоди мали, щоб збільшити рахунок: Чуприна, Адаменко – двічі, Євтушенко, Коваль,Мурашенко, але не вийшло. Перший тайм закінчився з рахунком 4-0. Другий тайм також почався з атак нашої команди в на 52 хвилині Мурашенко Дмитро забиває п’ятий м’яч у ворота ФК «Київ». Цей гол Дмитро Мурашенко присвятив своїй дружині Анні, тим самим привітавши її з Днем народження, яке Анна святкувала сьогодні та була присутня на стадіоні. І тим самим згадалась фраза Мурашенка Дмитра з його інтерв’ю «…ходила, ходить та буде ходити на наші ігри…»! Вітаємо з  Днем народження чудовою перемогою!
В другому таймі після забитого п’ятого м‘яча наша команда заспокоїлась, хоча декілька моментів для того щоб збільшити рахунок мали: Гринчук, Адаменко, Чуприна, Мотроненко, але на 89-й хвилині  після ряду сейвів  Кияшко Владислава  суперник зміг забити м’яч  престижу. Слід зазначити , що в останні 10-12 хвилин гравці ФК «Київ» створили декілька моментів, але наш воротар зіграв надійно. Ці моменти свідчать лише про втрату уваги нашими грацями.

Вітаємо з перемогою та налаштовуємося на наступні матчі в Кубку та Першості!

Атлет–Київ

5 - 1

Голи: Чуприна,3 хв., Чуприна,16 хв., Литвиненко,33 хв., Чуприна,42 хв., Мурашенко,52 хв. – ????,89 хв.

Основний склад: 1. Кияшко, 15. Коваль (52 хв. 24. Мікадзе), 18. Гринчук (65. 2. Криворучко), 9. Орел, 19. Євтушенко (77 хв. 5. Головізнін), 8. Адаменко, 20. Періжок, 11. Мурашенко (79 хв. 34. Гребенюк), 10. Яковенко (50 хв., 7.Яворський) , 14. Литвиненко (70 хв. 99.Мотроненко), 17. Чуприна (58 хв. 21. Лихочас)