Цьогоріч загальнонаціональний День пам’яті та примирення в Україні проходить в умовах жорстокої військової агресії росії проти нашої держави, проти нашого українського народу… Саме тому цей день для всіх українців сповнений ще більшим болем та скорботою.

Ми завжди пам’ятатимемо героїзм тих людей, хто боровся з нацизмом під час Другої Світової війни, вшановуємо всіх, хто віддав життя за мирне небо та свободу нашого народу…

Але сьогодні ми засуджуємо тих, хто знехтував святим для мільйонів людей гаслом “Ніколи знову” і розв’язав війну на нашій рідній українській землі, хто позбув наших дітей мирного неба та дитинства, хто безжалісно знищує наші міста, культуру та наш народ… Ми не маємо права програти! І не програємо! Ми відстоюємо свою свободу, захищаємось від російського агресора на своїй рідній землі, на тій землі, яка принесла у 1945 році нам надважливу перемогу, на землі, де, мільйони людей прагнуть жити у мирній, незалежній, європейській країні зі своєю культурою! Ми – незламні!

У цей день ми вшановуємо пам’ять всіх захисників, мирних людей і дітей, хто загинув від рук російського агресора…
Хочемо вклонитися всім захисникам, хто відстоює нашу свободу, всім матерям, чиї сини та доньки героїчно захищають рідну землю від нападу рашистів, кожному українцю, хто став волонтером та допомагає у цій війні.

Ми – сильні! Ми – єдині! За нами правда! За нами перемога!

Слава Україні!