Військові події в Україні змушують пристосовуватися  нас до нових реалій. Українці продовжують робити свій внесок у розвиток і побудову нової незалежної України, в тому числі і на спортивному поприщі.

Колектив основної команди “Атлет” з першого серпня розпочав підготовку до нового футбольного сезону, адже завдання нашого Клубу розвивати юних футболістів та надавати можливість випускникам ДЮСШ “Атлет” стати на крок ближче до професіонального футболу.

Кожного року основна команда поповнюється випускниками Дитячо-юнацької спортивної школи “Атлет”, на 90% склад команди – це вихованці “Атлету”, в той же час ми відкриті для кожного, хто бажає розвиватися та продовжити свій шлях у футболі.

Перше тренування “Атлету” розпочалося зі знайомства  цьогорічних випускників ДЮСШ “Атлет” 2005 року народження з тренерським штабом команди, в яком без змін залишаються Дмитро Мурашенко, Роман Гринчук та Дмитро Боровик, а також з колективом основної команди.

DSC_5485

Дмитро Мурашенко у вступній промові розповів про завдання та плани команди на новий сезон, побудову підготовчого періоду та переваги випускникам “Атлету” продовжити свій шлях в аматорському колективі.

На всіх футболістів основної команди протягом місяця чекає посилений тренувальний процес та серія контрольних матчів, а вже з вересня команда планує розпочати новий сезон аматорських змагань.

DSC_5486 DSC_5505  DSC_5497 DSC_5517

Футбольному сезону 2022-2023 р.р. все ж таки бути! Сподіваємось, що не дивлячись на обставини, цей сезон стане не менш емоційним, захоплюючим та результативним для “Атлету”, окремо для кожного футболіста та наших вболівальників!

З нетерпінням очікуємо початку головних змагань дорослої команди “Атлет”!

Також повідомляємо, що продовжується перегляд гравців з інших клубів та випускніків футбольних шкіл до основної команди Футбольного клубу “Атлет”.

“Атлет” – тільки вперед, тільки за перемогою!