Атакуючий півзахисник «Атлету» Андрій Липовий поділився своїми думками після поразки «Рубікону» (0:2) в матчі 18-го туру Чемпіонату України серед аматорів.

На твій погляд, в чому основна причина поразки?

Напевно, фізичний стан команди. Після карантину всі вийшли не в оптимальних кондиціях і саме тому нам десь не вистачає витривалості. До того ж ми мали мінімальну кількість замін, які взагалі ніяк не посилили гру.

Коли вже програвали 1:0, пішли дещо у ва-банк. Тренер казав грузити довгими передачами. Але вийшло так, що ми не зрозуміли один одного.

На фоні того, що в команду прийшло багато молодих гравців, відчувається незігранність?

Так, звичайно. До того ж в нас не так багато досвідчених гравців. Зараз нас поповнили футболісти 2003 року народження, для яких це перший великий досвід і їм потрібно ще багато чому вчитися. Але нічого страшного, йдемо далі. Прогрес певний вже є. Будемо готуватися до наступного сезону. Сподіваюся, там будемо виглядати краще.

Ти отримав пошкодження коліна?Андрій Липовий: Вже є певний прогрес у грі, йдемо далі

Так, під час гри гравець суперника всім тілом впав на ногу. Всю гру коліно боліло, заморозка навіть не допомагала. Що доктор сказав? Потрогав коліно, сказав, що начебто нічого страшного не повинно бути.

Команда йде в тижневу відпустку. Які в тебе плани?

Поки не знаю. Буду вирішувати питання з коліном. Загалом маю на меті поїхати на дачу, відпочити трохи, потім повернуся і буду готуватися далі до Чемпіонату.

Наразі наш колектив отримав тижневу відпустку, адже гра 19-го туру чемпіонату проти кропивницького “Олімпіка” не відбудеться, так як суперник знявся зі змагань. Команда Мурашенка збереться 20 липня і почне підготовку до зустрічі з ФК «Тростянець».