Переможцем  ІІІ-го всеукраїнського турніру з міні-футболу «Меморіал Максима Москалюка» серед команд 2006 р.н. стала команда «Арсенал-Київ» в фінальному поєдинку перемігши ДЮСШ-15 з рахунком 5-1.

12642764_907526365970004_5148133653148128773_n
«Арсенал-Київ» в півфіналі переміг ФК «Вишневе» з рахунком 3-1, а ДЮСШ-15 в цікавому та напруженому поєдинку перемогли «Атлет» з рахунком 1-0. В поєдинку ж за 3-є місце «Атлет» переміг ФК « Вишневе з рахунком 3-2.

12637168_950218401713429_2133418062_o

Після фінального поєдинку відбулось урочисте закриття ІІІ-го всеукраїнського турніру з міні-футболу «Меморіал Максима Москалюка», серед гостей були присутні мама Максима – Москалюк Зоя Миколаївна, директор ДЮСШ «Атлет» – Васькевич Володимир Іванович, перший тренер Максима, заступник директора ДЮСШ «Атлет» – Нахабов Сергій Владиславович, старший тренер ДЮСШ «Атлет» – Мурашенко Дмитро Костянтинович, представник телекомпанії «МАРС-ТВ» – Гриценко Оксана, президент ФК «Атлет» – Старовойт Олександр Сергійович, Шайтанов Олег Миколайович – гравець збірної України з футзалу, майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон України з футзалу.
Кращими гравцями турніру були визнані:
кращий воротар – Палій Денис «Атлет»
кращий захисник – Стукало Данило «Арсенал-Київ»
кращий нападник  – Мамзін Роман «Атлет»
кращий бомбрадир – Шевчук Антон ДЮСШ-15
кращий тренер  – Демчук Олександр «Арсенал-Київ»
Кращі в номінаціях отримали подарунки від Асоціації футзалу України
Кожна команда учасник змагань отримала пам’ятні грамоти та малий кубок учасника змагань. Призери змагань отримали медалі та кубки, а переможець турніру отримав від компанії «Інформаційні технології» сертифікати на 12 місяців безкоштовного інтернету.