22 листопада в Ужгороді завершився ІІ-й міжнародний турнір “Дитячі мрії-2015”. Наша команда під проводом Зборовського В.М. посіла друге місце на даних змаганнях. Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів нашої команди на турнірі:
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | В | Н | П | М’ячі | очки | місце |
1. «Атлет» (Київ) | Х | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 9 | 1 | |||
2.MFK «Zemplin»(Словаччина) | Х | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 | 3 | |||
3. «Карпати-Прогрес» (Львів) | Х | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 | 2 | |||
4. «Зінедін-07» (Ужгород) | Х | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | 4 |
Атлет – Зінедін-07 2:0
Zemplin – Карпати-Прогрес 0:1
Zemplin – Зінедін-07 1:0
Атлет – Zemplin 2:1
Карпати-Прогрес – Зінедін-07 3:2
Карпати-Прогрес – Атлет 0:1
Час | Команди | Група | Рахунок |
9.00 | Самбір – Сузір’я | I | 1:1 |
9.30 | СДЮСШОР ІІ – Атлет | I | 0:1 |
10.00 | Зінедін I – Вінниця | II | 0:1 |
10.30 | Карпати-Прогрес – Мукачево | II | 0:1 |
11.00 | Самбір – СДЮСШОР ІІ | I | 1:0 |
11.30 | Атлет – Сузір’я | I | 0:0 |
12.00 | Зінедін I – Мукачево | II | 0:2 |
12.30 | Карпати-Прогрес – Вінниця | II | 0:3 |
15.00 | Сузір’я – СДЮСШОР ІІ | I | 2:2 |
15.30 | Самбір – Атлет | I | 0:5 |
16.00 | Зінедін I – Карпати-Прогрес | II | 1:0 |
16.30 | Мукачево – Вінниця | II | 2:2 |
Групи за 1-16 місця
Група I
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | В | Н | П | М’ячі | очки | місце |
1. Самбір | Х | 1:0 | 0:5 | 1:1 | 1 | 1 | 1 | 2:6 | 4 | 2 |
2. СДЮСШОР-II | 0:1 | Х | 0:1 | 2:2 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 | 4 |
3. Атлет | 5:0 | 1:0 | Х | 0:0 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | 7 | 1 |
4. Сузір’я | 1:1 | 2:2 | 0:0 | Х | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 | 3 |
Група II
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | В | Н | П | М’ячі | очки | місце |
1. Зінедін I | Х | 0:2 | 1:0 | 0:1 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 | 3 |
2. Мукачево | 2:0 | Х | 1:0 | 2:2 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 | 2 |
3. Карпати-Прогрес | 0:1 | 0:1 | Х | 0:3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | 0 | 4 |
4. ДЮСШ Вінниця | 1:0 | 2:2 | 3:0 | Х | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | 1 |
Група III
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | В | Н | П | М’ячі | очки | місце |
1. Фаворит | Х | 0:2 | 1:2 | 3:1 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 | 3 |
2. .«Chikszereda» (Румунія) | 2:0 | Х | 1:0 | 2:2 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 6 | 2 |
3. Драгобрат | 2:1 | 1:0 | Х | 4:2 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 9 | 1 |
4. Львів | 1:3 | 0:1 | 2:4 | Х | 0 | 0 | 3 | 3:7 | 0 | 4 |
Група IV
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | В | Н | П | М’ячі | очки | місце |
1. BRW Вік | Х | 5:2 | 1:3 | 0:3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | 3 | 4 |
2. Восход | 2:5 | Х | 2:2 | 2:1 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | 4 | 3 |
3. Карпати-I | 3:1 | 2:2 | Х | 1:3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 | 2 |
4. СДЮСШОР-I | 3:0 | 1:2 | 3:1 | Х | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 | 1 |
Фінальні поєдинки:
10.00 | Атлет – Драгобрат | За 1-4 місце | 4:0 |
10.30 | Вінниця-I – СДЮСШОР | За 1-4 місце | 3:1 |
13.30 | Драгобрат – СДЮСШОР | Гра за 3 місце | 2:1 |
14.00 | Атлет – Вінниця | Гра за 1 місце | 0:0 (пен. 2:3) |
Результати турніра «Дитячі мрії»
Місце | Команда |
1 | ВО ДЮСШ Вінниця |
2 | Атлет Київ |
3 | Драгобрат Ужгород |
4 | СДЮСШОР Ужгород |
5 | Мукачево |
6 | Карпати-I Львів |
7 | Chikszereda (Румунія) |
8 | Самбір |
9 | Зінедін-I Ужгород |
10 | Восход Київ |
11 | Сузір’я Свалява |
12 | Фаворит Великий Березний |
13 | Карпати-Прогрес Львів |
14 | BRW-Вік Володимир-Волинський |
15 | СДЮСШОР-II Ужгород |
16 | Львів |
17 | Єврошпон Смига, Білорусь |
18 | Прикарпаття Івано-Франківськ |
19 | Карпати-II Львів |
20 | Рух Винники |
21 | Енергетик Нетішин |
22 | Карпати Грибовичі |
23 | ВО ДЮСШ Вінниця-II |
24 | Восход-II Київ |
25 | MFK Zemplin Михайловце, Словаччина |
26 | Зінедін-07 Ужгород |
27 | Рух-II Винники |
28 | Дрогобич |
29 | Зінедін-II Ужгород |
30 | Прайд Львів |
31 | СДЮСШОР-07 Ужгород |
32 | Пошук Львів |