“Атлетівці” у фіналі турніру “Utmost CUP”!

Команда ДЮСШ “Атлет” 2006 р.н. сьогодні, недільного теплого дня, 16 серпня, у Вінниці провела важливий матч півфінальної зустрічі з доволі сильним київським конкурентом, претендентом на вихід у фінал змагань – колективом “Локомотив”.

Гра була дуже напруженою та емоційною. Обидві команди почергово брали ініціативу в грі на себе, впевнено атакували і не поступалися одна одній в грі. Високі футбольні амбіції “атлетівців” та тренерів нашої команди завжди допомагають їм об’єднатися, додати друг другу впевненості в досягненні спільного результату, і на данному етапі бажаним результатом стала перемога і вихід у фінал змагань.

IMG-54741718bb69a664fc31f2fcc57ab9b9-V

Саме так і відбулося у півфінальному поєдинку. На 23 хвилині рахунок в грі першими відкрили суперники, але вже незабаром “жовто-чорні” змогли реабілітуватися та зрівняти рахунок на 39 хвилині матчу. Далі кожна хвилина могла стати переможною як для однієї, так і другої команди. “Атлетівці”, все ж таки, через велику жагу до перемоги змогли оформити ще один м’яч у ворота суперників і тримати міцну оборону до фінального свистка арбітра! Не можемо не зазначити, що дублем у грі відзначився Бредельов Денис.

“Атлет” – “Локомотив” – 2:1

Голи: 31хв. Бредельов Д. (Глушко), 49хв. Бредельов Д. (Дзендзюр)

IMG-3eb282e0fb3a9c664a0df46bd72d5335-V

Другий склад команди, нажаль, сьогодні має  невтішний результат 6:1 на користь суперника “ВІК-Волинь” (з Володимир-Волинського). Але ми сподіваємось, що кожен результат в цьому турнірі важливий для гравців, для досвіду і майбутнього вдосконалення своєї футбольної майстерності на полі.

Вітаємо перший склад команди “Атлет” 2006 р.н. та тренерів В’ячеслава Миколайовича та Максима Михайловича з виходом у фінал змагань!

Вже завтра, 17 серпня, о 14-20 відбудеться фінальна гра, де “Атлет” зійдеться у вирішальному матчі з ДЮСШ-2 (м.Луцьк). Другий склад команди гратиме трошки раніше – о 10-20 за 11-12 місце з одеситами – ФК “Одеса”.

Бажаємо “атлетівцям” неймовірної вдачі та перемоги! Вболіваємо та підтримуємо наші команди!