Сьогоднішній відповідальний матч, який відбувся на стадіоні ДЮСШ “Атлет”, став історичним для команди 2007 року народження під керівництвом Олександра Валентиновича  Отльотова і для всієї футбольної школи!

13 жовтня 2020 року нарешті відбувся фінал Кубка Києва сезону 2019-2020 р.р., в якому команда “Атлет” зустрілася з головним суперником і претендентом на перемогу – командою ДЮСШ “Зміна”.

FB_IMG_1602624962456

Така сильна та амбіційна гра футболістів, які змушили хвилюватися всіх, хто спостерігав дистанційно за фіналом Кубка Києва і виступом нашої команди. Але, вкотре “Атлет” довів своєю грою перевагу та здійснив мрію не тільки команди, а і всієї футбольної школи – стати переможцями цих змагань!

Атлет” – “Зміна” – 1:0

Гол у ворота суперників забив Поканевич Семен (передача Гармаш Євген).

FB_IMG_1602624945990

Цього ж дня на рідному стадіоні відбулося і нагородження переможців! Наша команда отримала головний трофей минулого сезону – Кубок Києва та золоті медалі. В урочистому нагородженні з гордістю за своїх підопічних брали участь тренер команди Олександр Отльотов, директор ДЮСШ “Атлет” – Дмитро Валентинович Павленко та заступник Голови Федерації футболу м.Києва – Хорошаєв Олексій Юрійович.

Щиро вітаємо команду “Атлет 2007″ із завоюванням нового титулу – переможці Кубка Києва сезону 2019/2020 р.р.! Дякуємо за ваші неймовірні зусилля, старання, досягнення та перемоги! Нехай новий сезон стане неменш вдалим у головних змаганнях – Чемпіонаті України Дитячо-юнацької футбольної Ліги, в якому ви успішно дебютували!

Бажаємо нових перемог! Атлет, вперед!