З 29 по 31 жовтня 2020 року на Utmost Cup у Вінниці  відбулася осіння серія змагань для найкращих представників дитячо-юнацького футбольного світу України.

На цей раз Вінниця зустрічала команди 2008 року народження. Одними з учасників стали дві команди футбольної школи “Атлет” цієї вікової категорії під керівництвом Чуприни Євгенія Михайловича та Товта Андрія Володимировича.

Перша команда “Атлету 2008” брала участь у традиційному Utmost CUP, де 24 команди боролися за головний приз турніру. Другий склад команди паралельно брали участь у змаганнях Vinnytsia Football Cup.

Залюбки надаємо результати та підсумки виступів команд ДЮСШ “Атлет”.

Перша команда “Атлет 2008” почали свої змагання у Групі B.  Суперниками “атлетівців” на груповому етапі стали команди “Одеса” (Одеса), ДВУФК (Дніпро), “Кремінь” (Кременчук), “Нива” (Вінниця), “Волинь” (Луцьк).

Груповий етап змагань:

“Атлет” – “Одеса” – 1:2

“Атлет” – ДВУФК – 0:0

“Атлет” – “Волинь” – 2:0

“Атлет” – Нива” -1:0

“Атлет” – “Кремінь” – 2:0

За підсумками групового етапу “Атлет” став лідером в Групі В та на крок блище до головної частини змагань.

FB_IMG_1604505076550

FB_IMG_1604505069662

IMG_20201104_180240

В 1/4 фіналу “Атлет” зійшовся з представниками львівських “Карпат”, де, нажаль, вдача була не на стороні нашої жовто-чорної команди і футболісти втратили можливість змагатися у півфінальних іграх турніру. Свій коментар з цього приводу залишив головний тренер команди Євгеній Чуприна.

Кожен досвід та кожна зустріч на полі для команди, яка гідно представляє ДЮСШ “Атлет” на змаганнях Першості Києва вже не перший рік, залишає позитивний внесок у розвитку команди. І, незважаючи на те, що “атлетівці” не потрапили до півфінальних змагань, намагалися зробити все, щоб виступи були досконалими, а місце в турнірі Utmost Cup гідним.

Так, у боротьбі за 5-8 місце футболісти мали дві гри з представниками київської ДЮСШ-26 та луцької “Волині”. У першій  грі київське дербі завершилось на користь суперника з рахунком 0:2, друга гра  мала впевнений результат з перевагою у 4 м’ячі нашої команди!

FB_IMG_1603892428960

Тож, перший склад “Атлет” посіли 7-му сходинку турнірної таблиці серед 24 команд-учасників Utmost Cup 2020.

FB_IMG_1603892316470

Безперечним лідером турніру Vinnytsia Football Cup, що проходив паралельно з головними змаганнями, стала команда “Атлет 2008-2”.

Футболісти команди ДЮСШ “Атлет” другого складу стали чемпіонами змагань серед 8-ми учасників.

З першого дня “Атлет-2” стали фаворитами турніру та вразили результатами виступів не тільки тренерів, а і вболівальників, які на цей раз підтримували команду дистанційно.

В Групі В, до якої потрапили футболісти “Атлету”, команда впевнено вийшла на першу позицію,  обігравши вінницьку “Прем’єр-Ниву” (1:0) та чернігівську “Десну” (1:0). Матч з ДЮСШ-26 видався доволі не простим і, нажаль, завершився не на користь наших гравців з рахунком 2:1.

За регламентом VinfCUP переможці в групі В зустрілися в 1/2 фіналу з командою, яка посіла 2 місце в Групі А і ними стали футболісти з команди “Поділля” (м.Хмельницький). Завзята гра видалась між двома суперниками. Невгамовне бажання перемоги, підтримка одноклубників з першої команди, віра та наставництво тренерів зробили свою справу у матчі, де основна гра завершилась нічиєю, а подальшу долю участі команди в турнірі вирішували серією пенальті.

1/2 фіналу – “Поділля” – “Атлет” – 1:1 (2:4 по пенальті)

IMG_20201104_192951

Головна фінальна зустріч в рамках VinfCup відбулася в суботу, 31 жовтня. “Атлетівцям” на футбольному полі протистояла також команда з Києва – “Чемпіон”. Результатом зустрічі могла стати перемога будь-якого представника київських футбольних шкіл, але титул Чемпіона закріплено за нашими футболістами.

IMG_20201104_193007

Вітаємо команду ” Атлет 2008-2″ з завоюванням першого місця в традиційному турнірі Vinnytsya Football Cup!