Команда “Атлет-2009″, яка нещодавно отримала найвищу нагороду у Чемпіонаті м.Києва, підтвердила свій титул Чемпіонів на турнірі “UTMOST CUP” в м.Вінниця!

З 27 по 30 червня у прекрасній Вінниці проходив турнір для гравців  команд 2009 р.н., в якому брали участь вихованці ДЮСШ “Атлет” під керівництвом Царюка Олега Борисовича та Сиренка Олександра Григоровича.

Дві команди “атлетівців” підкорили футбольне поле вінницького грандіозного турніру та довели славу найсильнішої футбольної команди м.Києва в своїй віковій категорії.

“Атлет” на першому груповому етапі впевнено здолав всіх своїх суперників і посів 1-ше місце в своїй групі.

Результати зустрічей команди: 

“Атлет” – “Гнівань” – 7:0
Голи: Голубовський, Родак 2, Москаленко 2, Удовиченко, Шафаренко

“Атлет” – “Нива” (Вінниця) – 3:0
Голи: Чуб, Шафаренко, автогол

“Атлет” – “Зірка” (Кропивникький) – 2:0
Голи: Родак, Шафаренко

“Атлет” – “Спарта” (Чернівці) – 2:0
Голи: Москаленко, Удовиченко

“Атлет” – “Адреналін” (Луцьк) – 3:1
Голи: Джима, Москаленко 2

“Динамік ГОЛД” (Київ) – “Атлет” – 0:0

Втомлені, але натхненні новою перемогою, наші “жовто-чорні” футболісти зійшлися у півфіналі змагань з тернопільчанами – “Академія Футболу”, де здобули яскраву та впевнену перемогу.

Півфінал:

“Атлет” – “Академія футболу” – 2:0
Голи: Москаленко

Запеклий фінал двох претендентів в боротьбі за головний трофей турніру “UTMOST CUP” “розгорівся” між двома потужними футбольними командами. Господарі турніру “Прем’єр-Нива” склали достойну конкуренцію нашим футболістам. У другому таймі вони навіть мали перевагу над “Атлетом”, але вдала гра і відкритий рахунок у першому таймі нашої команди, надійний захист воріт у другому таймі не дозволили вінничанам випередити “Атлет”. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу київського ” Атлету”.

Фінал:

“Атлет” – “Прем’єр-Нива” – 1:0
Голи: Родак

Тож, чемпіонство вихованців 2009 р.н. підтверджено ще однією перемогою!

Команда “Атлет-2″ посіла 10-ту сходинку турнірної таблиці.

Нагородження переможців проходило дуже яскраво. За традицією організатори визначили найкращих гравців турніру і команда “Атлет” відзначилась кількома нагородами:

Кращим гравцем турніру “UTMOST CUP” став капітан команди Москаленко Олександр! 

Кращим воротарем турніру визнано Шпитька Аскольда! 

Кращий гравець команди – Чуб Іван! 

Кращий гравець команди “Атлет-2″ – Писаревський Андрій!

Гарне завершення сезону 2019/2020 відсвяткували вихованці 2009 р.н. Цей рік для команди набув насичений перемогами та здобутками, кропіткою працею та цікавими зустрічами, завдяки яким “Атлет” міцнішав та рухався вперед.

Дякуємо великій команді “Атлет-2009″ та тренерам команди Царюку Олегу Борисовичу та Сиренку Олександру Григоровичу за всі цьогорічні перемоги команди. Вболівальникам дякуємо за активну підтримку футболістів. Бажаємо ще більш вражаючих досягнень у новому футбольному сезоні!