11 травня 2023 року команда ДЮСШ “Атлет 2009” розгромною перемогою над суперником завершила груповий етап Всеукраїнського об’єднаного турніру “Кубок ДЮФЛУ”. В рамках 9-ого туру підопічні Олега Царюка приймали на своєму стадіоні СК “Вертикаль” з Обухова. Легко, впевнено та завзято футболісти “Атлету” обіграли команду з Обухова з рахунком 8:0 і саме цією перемогою закріпили перше місце в групі за ДЮСШ “Атлет”.

“Атлет U14” стали другими представниками ДЮСШ “Атлет”, що вийшли з групи відповідної вікової категорії з першого місця.  Так, днем раніше колектив U19/17 достроково забезпечили собі місце у плей-офф та першу сходинку в рейтингу Групи 1.

КУБОК ДЮФЛУ, U14:

“Атлет” – Вертикаль” – 8:0
Голи: 9′ Полішко (Пакуліч), 14′ Вінтоненко (Зайченко), 21′ Шинкаренко (Джима), 24′ Пелешенко, 34′ Полішко, 40′ Білобловський (Давидов), 46′ Білобловський (Ющенко), 61′ Нечипоренко (Вінтоненко)

Вітаємо колектив ДЮСШ “Атлет” 2009 р.н. з успішним завершенням групового етапу “Кубку ДЮФЛУ” та виходом до стадії плей-офф!

Попереду у команди новий етап змагань. Розпочнуть колективи вікової категорії U14 з ігор 1/16 фіналу змагань. Склад учасників, що потрапили до плей-офф, ми дізнаємось трошки згодом.

Крокуємо далі! “Атлет” – вперед!