“Атлет- 2010″ наприкінці сезону 2019/2020 впевнено та успішно підкорює нові вершини!

Після “бронзи” на турнірі у Вишгороді команда Пушенка Володимира Дмитровича та Русана Сергія Олександровича доклала максимум зусиль на тренуваннях, щоб на масштабному Дитячому Футбольному Фестивалі “Green Park Football Fest -2020″ довести своє чемпіонство та продемонструвати високий рівень підготовки футболістів футбольної школи “Атлет”. А ще – гарно провести час з батьками і футбольними друзями, адже Фестиваль цього року відбувся у форматі сімейного відпочинку на південному узбережжі Чорного моря в пгт.Сергіївка Одеської області та організовано Київською Лігою Дитячого Футболу з 23 по 29 червня.

“Атлетівці” дуже відповідально поставились до участі в турнірі! Бажання завершити сезон 2019/2020 достойно та зі званням Чемпіонів було першочергове!

До складу команд-суперників турніру групи, в якій виступав “Атлет” 2010 р.н., увійшли : “Каскад” м.Бровари, ДЮСШ 15 м.Київ, ‘Сергіївка”, “Сокіл”. Впевнені три перемоги та одна “нічия” вивели нашу команду до півфіналу змагань.

Результати матчів в групі: 

“Атлет” – “Каскад” – 1:1

“Атлет” – ДЮСШ 15 – 4:0

“Сокіл” – “Атлет” – 0:3

“Сергіївка” – “Атлет” – 0:7

У півфіналі “атлетівці” зустрілися з командою з Запоріжжя – “Аякс”. Надзвичайна жага до перемоги та відповідальність за представлення ДЮСШ “Атлет” на змаганнях допомогли перемогти суперника з рахунком 4:1.

Півфінал: 

“Атлет” – “Аякс” – 4:1

Надалі команду Володимира Пушенка та Сергія Русана чекала відповідальна гра. Фінал відбувся з абсолютно чемпіонським результатом. Жодного шансу потрапити м’ячу суперника у наші ворота не давали футболісти з “Атлету”. Впевнено подолавши весь ігровий час на футбольному полі, команда “Атлет-2010″ стала переможцем турніру “Green Park Football Fest -2020″ в своїй віковій категорії.

Фінал: 

“ФАРР” – “Атлет” – 0:3.

Кращий гравець команди – Полінок Владислав.

Щиро вітаємо команду “Атлет-2010″ та тренерів команди Володимира Дмитровича Пушенка та Сергія Олександровича Русана з перемогою та званням Чемпіонів турніру “Green Park Football Fest -2020″! Дякуємо за ваш командний внесок в спільні досягнення “Атлету”. Бажаємо вам гарного відпочинку та нових звершень і перемог в новому сезоні!