Юні Чемпіони Чорноморських змагань нарешті повернулися додому! “Золото” та “бронза” дісталися стін футбольної школи “Атлет”, що здобули наші футболісти на турнірі “Територія футболу – 2020″ в м.Чорноморськ.

З 24 по 29 червня 2020 року на південному узбережжі України в м.Чорноморськ проходив турнір для гравців футбольних команд 2011 р.н.

“Атлет-2011″ під керівництвом Дмитра Костянтиновича Мурашенка та Івана Юрійовича Гребенюка вирушили до сонячного міста Чорноморськ двома командами.

Курортне місто зустріло наших футболістів сонячною погодою та невідомими суперниками на футбольному полі. Одразу 8 команд з різних міст нашої країни під пекучим сонцем та під шум морських хвиль зійшлися у цікавих протистояннях. Але наші “атлетівці” впевнено здобували свої перемоги з першого матчу.

Суперниками “Атлет-1″ на груповому етапі стали:  “Олімпік” м. Чорноморськ, “Надія NOVA” м.Кам’янське, “Маньківка” м.Маньківка.

“Атлет-2″ потрапив до другої групи, де до складу суперників увійшли: “Портовик” м.Чорноморськ, ДЮСШ 11 м.Одеса, “Юніор Спорт” м.Київ.

За підсумками групового етапу перша команда впевнено посіла перше місце в групі, розгромно подолавши всіх своїх суперників.

“Атлет” – “Маньківка” – 9:0

“Атлет” – “Надія NOVA” – 6:0

“Атлет” – “Олімпік” – 3:0

“Атлет-2″ має не менш результативні підсумки своїх поєдинків в групі, але вийшли на друге місце в своїй групі, програвши лише одну гру.

“Атлет-2″ – “Юніор Спорт” – 3:1

“Атлет-2″ – ДЮСШ 11 – 1:4

“Атлет-2″ – “Портовик” – 5:0

Тож, наступний етап змагань для наших “атлетівців” був приголомшливим. На полі у стикових поєдинках зустрілися “Атлет” та “Атлет-2″. Доклавши всіх зусиль, перша команда здобула впевнену перемогу та з рахунком 5:0 вийшла у фінал змагань “Територія футболу”. В той час як друга команда змагалась за 3-4 місце в турнірній таблиці.

28 червня 2020 року відбулася фінальна гра, де “Атлету” протистояли одеські футболісти з ДЮСШ 11. З перших хвилин команда впевнено тримала суперника та доводила свою перевагу забитими м’ячами, які влучно потрапляли у ворота суперника. 6 голів на рахунку “Атлету” і лише 1 зі сторони суперників – такий результат чемпіонського титулу Чорноморських змагань.

Фінал: 

“Атлет” – ДЮСШ 11 – 6:1

29 червня 2020 року друга команда “атлетівців” зійшлась у поєдинку за 3-4 місце з командою “Надія NOVA”. Результат зустрічі довів, що “Атлет” – гідний своїх нагород та визнання.

“Атлет-2″ – “Надія NOVA” – 5:1

Того ж дня відбулося нагородження переможців турніру “Територія футболу”.

Команда ” Атлет” – чемпіони змагань в Чорноморську, отримали Кубок та золоті медалі!

Команда “Атлет-2″ отримали Кубок бронзових призерів та бронзові медалі.

Традиційно організаторами змагань було обрано найкращих гравців турніру по амплуа. “Атлету” дісталось одразу дві нагороди!

Кращим півзахисником став Алимов Мілан!

Кращий нападник – Ложкін Ілля!

Вітаємо наших юних футболістів з вдалим виступом та завершенням сезону 2019/2020. Хочемо подякувати тренерам Дмитру Костянтиновичу та Івану Юрійовичу за успішні та гідні результати протягом року. Нехай відпочинок буде не менш вдалим, а наступний сезон ще більш переможним!