“Атлет CUP 2020″… Підбиваючи підсумки виступів наших команд, хочемо зазначити, що родина “Атлет” дуже активно слідкувала за змаганнями молодших футболістів, вболівала та підтримувала. “Атлетівці”, які досі не мали постійної практики участі в великих турнірах, вразили всіх своїми вдалими результатами!

Команда “Атлет” 2012 р.н. під керівництвом Алейнічева В’ячеслава Ігоровича та Русана Сергія Олександровича з 07 по 09 березня брала участь у всеукраїнському турнірі “Атлет CUP 2020″, де представляла нашу футбольну школу двома командами “Атлет” та “Атлет-2″.

DSC_3262

Цьогорічний “Атлет CUP 2020″ отримав дуже гідних учасників та позначку “сильного за рівнем” турніру! Не можемо не зазначити, що групи, до яких потрапили наші команди, та і взагалі всі учасники, які брали участь у змаганнях, дуже потужні, тому кожна наступна зустріч наших команд “Атлет” та “Атлет-2″ була цікава, захоплююча та непередбачувана.

Загалом за триденний період змагань в рамках турніру наші команди провели по 8 матчів: три з них на груповому етапі, наступні три на міжгруповому етапі, та по два у вирішальних іграх за місце (для другої команди), півфіналі та фіналі змагань (для першої команди). Для гравців 2012 р.н. це велике емоційне та фізичне навантаження, з яким вони вдало впорались та ще й показали досить успішні результати.

“Атлет” за весь період змагань здобув 6 безперечних перемог (одна з яких по серії пенальті зі “Зміною” у півфіналі). Зазначимо, що дві поразки, які нажаль отримали гравці, мають найменшу різницю – один м’яч (з харківською командою “Майстер м’яча”  2:3 та у фіналі з переможцями “Лівобережжя-Кідс”4:5). Це ще раз доводить цілеспрямованість та командну роботу хлопців до останньої хвилини в кожній грі.

8 різних команд, 8 гідних результатів, 6 безперечних перемог, друга сходинка в турнірі! “Срібло”, завдяки роботі юних та відчайдушних футболістів під керівництвом Алейнічева В’ячеслава Ігоровича та Русана Сергія Олександровича, залишається в стінах “Атлету”, де і проходив наш турнір!

DSC_3703

Головну оцінку виступів команд нам залюбки надав тренер 2012 р.н. В’ячеслав Ігорович:

- В’ячеславе Ігоровичу, як Ви оцінюєте виступ нашої команди, рівень турніру та інших учасників? Що ставили за головну ціль в турнірі? Та чи все вдалося показати та реалізувати Вам з командами?

- “Перш за все хочу подякувати організаторам та керівництву школи за організацію та проведення такого турніру. За своїм складом учасників це був дуже потужний турнір, за перемогу в якому боролися якнайменше шість команд, а ігор, коли ще до початку можна було легко спрогнозувати результат, не було.

Якщо давати оцінку виступу нашими командами на турнірі, можу сказати, що ми виступили на своєму рівні, в деяких іграх нам вдавалася краща гра (ігри з “UFS” 2:1,”Металістом 1925″ 4:1 та досить непогана гра у півфіналі зі “Зміною” 1:1 по пенальті 3:2) та менш якісні ігри (“Майстер м’яча” 2:3 та, нажаль, фінальний матч з ФК “Лівобережжя-Кідс” 4:5, у якому нашій команді,  перш за все, не вистачило досвіду ігор у фінальних матчах через що не всі діти змогли показати свій рівень гри.

Але хочу зазначити, що ми будуємо підготовку нашої команди на перспективи і головні наші перемоги ще попереду! Ми свідомо не беремо участь у великій кількості турнірів, а основний акцент робимо на навчанні дітей!  Також до позитиву хочу віднести той факт, що на цьому турнірі грала наша друга команда, гравці якої також отримали дуже цінний досвід та, саме головне, не були “статистами” на цьому турніри, пробившись до чемпіонської групи, та в самій групі хоч і програли всі матчі, але провели на досить непоганому рівні ( ФК “Металіст 1925″  2:3, “Атлет” 1:2) та в останньому матчі за 7-8 місце перемогли “Мастер-м’яча” 1:0).

Хочемо подякувати тренерам команди 2012 року народження, всім гравцям та вболівальникам за ті емоції, які ви всі дарували прихильникам “Атлету”. Щиро бажаємо вам і надалі йти до своєї головної командної мети, професійно розвиватися та поповнювати арсенал досягнень як команди, так і футбольної школи взагалі!

Успіхів вам, “Атлет 2012″!