11-12 березня 2023 року на Навчально-тренувальній базі “Динамо” відбувся турнір “Кубок Валерія Лобановського” серед команд 2012 р.н., в якому традиційно футбольну школу “Атлет” представляв колектив Вячеслава Ігоровича Алейнічева “Атлет 2012”.

Команда “Атлет 2012” нещодавно успішно завершила виступи на “WINTER CHAMPION LEAGUE 2022-2023” серед команд 2011-2012 р.н., де стали срібними призерами змагань, поступившись у фіналі ДЮФШ “Динамо” лише у серії післяматчевих пенальті, що було призначено після нічийного результату основного часу фінального мачу – 0:0 (по пенальті 4:5).
Достойний виступ та активний зимовий період підготовки футболістів завершився 04 березня, а вже за тиждень, 11-12 березня, “атлетівці” прийняли новий виклик від Київської Ліги Дитячого футболу і стали учасниками “Кубку Валерія Лобановського”.

Триденний турнір став цікавим та успішним випробуванням для команди “Атлет 2012”. 32 команди взяли участь у змаганнях, де саме представники “Атлету” увійшли до трійки найсильніших, а у фіналі змагались за головний трофей турніру із завзятим суперником попередніх змагань ДЮФШ “Динамо”.

Трійка найсильніших команд “Кубку Валерія Лобановського” серед команд 2012 р.н.:

1-ше місце: ДЮФШ “Динамо”
2-ге місце: ДЮСШ “Атлет”
3-тє місце: СДЮШОР “Зміна”

Представляємо результати команди “Атлет 2012” на турнірі “Кубок Валерія Лобановського”:

Груповий етап:

З першого місця в групі “Атлет 2012” вийшли до Gold Leagua, де в 1/4 фіналу обіграли “Дніпро” – 1:1 (2:1), а у півфіналі обіграли “Зміну” – 0:1.

Фінальний поєдинок вихованцям Вячеслава Ігоровича випало зіграли з принциповим суперником “атлетівців” – ДЮФШ “Динамо”. Футбольна битва фіналістів завершилась перемогою господарів турніру – 2:0.

Весняний сезон для команди “Атлет 2012” розпочато з потужного турніру та чудового результату. Перше срібло весняного сезону від команди “Атлет 2012” поповнює здобутки футбольної школи “Атлет”!

Під час урочистого нагородження організаторами змагань було обрано і кращого гравця команди “Атлет 2012”. Ним став Лола Андрій, який отримав персональну відзнаку від “Київської Ліги Дитячого Футболу”.

Вітаємо команду “Атлет 2012” з почесним другим місцем на масштабному турнірі у Києві – “Кубок Валерія Лобановського”! Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Дякуємо ЗСУ за можливість дітям здобувати перемоги на футбольному поприщі! Віримо в ЗСУ!