За декілька днів стартує VI за ліком турнір пам’яті Андрія Михайловича Баля – видатного тренера та гравця ФК “Динамо”, якому саме сьогодні, 16 лютого, мало би виповнитися 63 роки…

bal

За доброю традицією кожного року Футбольний клуб “Атлет” підтримує організацію та проведення пам’ятного турніру спільно з СК “Добро”, а команди ДЮСШ ” Атлет” залюбки беруть участь у змаганнях за головний трофей турніру, посідаючи призові місця.

Цей рік не став виключенням. Представляти ДЮСШ “Атлет” на майбутніх змаганнях будут одразу два склади команди Дмитра Олеговича Боровика 2013 року народження.

IMG-69fd25a5c4b079c747adc5e4cbdfab93-V

Сезон 2020/2021 молодші вихованці футбольної школи “Атлет” розпочали з перших навчально-тренувальних зборів, закріплюючі всі навички тренувального процесу періодичними виступами в турнірах та товариських матчах. Так, нещодавно, “Атлет 2013″ стали переможцями одразу двох турнірів, організованих ДЮСШ “Атлет”. Участь в турнірах мала за головну мету підготовку до відповідальних змагань в рамках VI традиційного турніру пам’яті Андрія Баля.

FB_IMG_1609290629064

На цьогорічних змаганнях суперниками наших “атлетівців” стали достойні представники команд-однолітків з Києва та області. Відповідно до результатів жеребкування команда “Атлет” потрапила до Групи А, де головними конкурентами “атлетівців” стали:

- МФК “Бровари” (Бровари)

- КДЮСШ “Чемпіон” (Київ)

- ФК “Восход-Бортничі” (Київ)

Команда “Атлет-2″ потрапила до списку учасників змагань декілька днів тому і зайняла місце учасника, який з вагомих причин не зможе брати участь у змаганнях. Група B, в якій виступатиме другий склад “Атлету”, має наступний склад:

- ПФК “Рось” (Біла Церква)

- ФК “Red Dragons” (Бровари)

- ДЮСШ 15 (Київ).

19 лютого наша команда зіграє перші два матчі  відбіркового етапу. У зв’язку з карантинними заходами, турнір проходитиме без глядачів та вболівальників, але всі ігри в рамках турніру можна подивитися в онлайн-режимі на нашому YouTube-каналі.

Ми бажаємо великій команді “Атлет 2013″ успішних виступів та безперечних перемог, бажаних результатів та задоволення від участі в турнірі!

Слідкуйте за нашими новинами та підтримуйте молодших вихованців “Атлету” під керівництвом Дмитра Олеговича Боровика, адже на них покладено відповідальну та важливу місію в турнірі!