В суботу, 1 серпня, о 18:00 відбудеться поєдинок 21-го туру Чемпіонату України серед аматорів – ФК “Атлет” прийматиме ФК “Біла Церква”.

За два тури до кінця чемпіонату обидві команди фактично не мають ніяких турнірних завдань. “Атлет” розташовується на сьомій сходинці (26 очків) і має теоретичні шанси на п’яту позицію. Для цього потрібно перемагати в двох останніх матчах і сподіватися на синхронні поразки “Рубікона” та ФК “Чернігів-ЮСБ”. Втім нижче шостого місця “Атлет” вже точно не опуститься.

На сьомій сходинці знаходяться наші суперники з Білої Церкви. В їхньому активі 19 пунктів і навіть теоретичні шанси не дозволять їм пригнути вище нашої команди. Втім ззаду їх переслідує черкаське “Дніпро”, яке має на один пункт менше.

І “Атлет”, і “Біла Церква”, за великим рахунком, розглядають залишок матчів цього сезону, як підготовку до наступної кампанії. “Жовто-чорні” наразі експериментують зі складом від матчу до матчу і, можливо, в сьогоднішній грі ми знову побачимо багато сюрпризів від тренерського штабу.

В минулому турі, у грі проти ФК “Тростянець” (2:4), атлетівці зазнали кадрової втрати – травмувався Андрій Липовий, вибувши на декілька тижнів.

В матчі першого кола Чемпіонату України серед аматорів “Біла Церква” і “Атлет” розписали мирову – 1:1. В складі нашої команди голом відзначився Єгор Твердохліб, який залишив “жовто-чорних”.

Бажаємо команді Дмитра Мурашенка якісної та видовищної гри, а також лише позитивного результату!