У неділю, 28 червня, на НСК «Олімпійський» відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського молодіжного центру!

Прилегла територія головної арени міста Києва перетворилась на відкритий простір для всіх бажаючих займатися руховою активністю, головна мета якого – зробити спорт доступним для всіх верств населення.

Завдяки активній підтримці міністром молоді та спорту Вадимом Марковичем Гутцайтом розвитку спорту в нашій країни, тепер в Києві є унікальний відкритий спортивний простір, який буде діяти до кінця вересня та запрошує всіх охочих займатися спортом на свіжому повітрі. Тут можна буде зіграти у баскетбол, волейбол, футбол, настільний теніс, кататися на роликах та спробувати інші види спорту.

Звісно, на відкритті, серед багатьох спортивних федерацій, що були представлені на НСК “Олімпійський”, був і футбол. Вихованці ДЮСШ “Атлет” продемонстрували, яким є дитячий футбол в Україні, достойно представив одну з найкращих футбольних шкіл столиці.

Наші “атлетівці” взяли майстер-клас у Збірною України з мініфутболу, але дорослим прийшлось добряче постаратися, щоб протистояти нашим футболістам 2008 року народження.

Ранок неділі для команди “Атлет-2008″ був дуже активним, несподіваним на зустрічі з відомими спортсменами та пам’ятним на події! Жовтий колір нашого “Атлету” яскраво майорів і привертав увагу всіх відвідувачів!

Обов’язково завітайте до відкритого спортивного простору на НСК “Олімпійський”! Спортивна зона та вільні тренування будуть доступні щодня з 8:00 до 20:00, крім днів проведення футбольних матчів. Обов’язково наявність маски та антисептика на період карантину.