Голи: Луканов 38 хв. – ???? 55 хв., ???? 85 хв.

[match id=50]

Основний склад: 77. Приймак, 7. Яворський, 15. Коваль, 18. Гринчук, 5. Головізнин (67’ 16. Мельник) 19. Євтушенко, 14. Литвиненко (76’ 4. Синицин), 11. Мурашенко, 10. Яковенко, 8. Адаменко (17’ 24. Луканов) 17. Чуприна  (61’ 20. Періжок).

Запасні: 1.Божко

Матч розпочався з певної розвідки, адже знову в команді суперника було проведено оновлення складу. Перший удар у ствір воріт наша команда завдала на 12 хвилині. Влад Яковенко пробив з лінії штрафної площадки, але голкіпер перевів даний удар на кутовий. На 17 хвилині, наша команда втратила Богдана Адаменка, який не зміг продовжити матч із-за травми. Замість травмованого Богдана вийшов Дмитро Луканов, слід відзначити, що це його дебютний матч в офіційних іграх за команду дорослих. Дмитро активно увійшов у гру, створював моменти для своїх партнерів і в одному з моментів після того, як капітан команди Чуприна Сергій продлив передачу Луканов відзначився першим забитим голом в офіційних іграх за команду дорослих. Рахунок став 1-0 на користь «Атлета». Перший тайм так  і закінчився перемогою нашої команди. Другий тайм розпочався з ряду замін в складі команди суперника, з перших хвилин другого тайму ініціатива  перейшла до гравців команди «Олімп», що і призвело до рахунку 1:1. В наших гравців в другій половині гри практично нічого не виходило, були лише напівмоменти у Мурашенко, Яковенко та Коваля, які не призвели до взяття воріт суперника. Також наша команда понесла втрати – отримали пошкодження Головізнин Євген та Чуприна Сергій та не змогли продовжити гру. На 85-й хвилині гравець суперника обігравши пятьох гравців нашої команди установив кінцевий результат матчу 1-2 на користь ФК «Олімп». На 92-й хвилині в останній атаці Роман Приймак міг принести нічию нашій команді, але його удар прийняв на себе голкіпер суперника.