У суботу, 5 листопада, в раках перенесеної гри 6-ого туру Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд підопічні Дмитра Мурашенка на домашній арені ДЮСШ “Атлет” приймали кропивницьку “Зірку”.

DSC_6488

Турнірне становище “атлетівців” змушує намагатися у кожній гри брати три залікові бали.

“Атлет” вдало розпочав поєдинок і вже на початку першого тайму відкрив рахунок. Першим влучним голом у грі відзначився Ростислав Бабич з результативної передачі Микити Мовчана.

Надалі жовто-чорні протягом першого тайму активно атакували та створювали небезпечні моменти біля воріт команди гостей. “Атлет” суттєво домінував в центрі поля, що надало переваги у володінні м’ячем та в кількості створених моментів біля воріт “Зірки”. Не дивлячись на перевагу, господарям поля не вдалося забити хоча б ще один гол в першому таймі. Натомість помилка в захисті “атлетівців” надала можливість гостям скористуватися моментом і зрівняти рахунок. На перерву вирушали з рахунком 1:1 на табло.

DSC_6507

У другому таймі “Атлет” повністю переграв суперника. Темп поєдинку помітно знизився у порівнянні з першим таймом, але господарі поля повністю контролювали гру. Авторами голів у ворота “Зірки” у другому таймі стали: Назар Пресіч з пенальті, Микита Мовчан з передачі Ростислава Бабича, рахунок 4:1 та 5:1 зафіксували Фарман Теймуров  та Денис Димчак відповідно, завдяки результативній передачі дебютанта Чемпіонату Владислава Шаповалова.

В підсумку 5:1 на табло та більш чим впевнена перемога підопічних Дмитра Мурашенка.

“Атлет” – “Зірка” – 5:1
Голи: 1′ Бабич (Мовчан), 45′ , 52′ Пресіч з пенальті, 71′ Мовчан (Бабич), 80′ Теймуров (Шаповалов), 89′ Димчак (Шаповалов)

Не можемо не відзначити дебютантів цього матчу! Результативною грою відзначився не тільки Владислав Шаповалов. Також впевнено та успішно провів ігровий час на футбольному полі і Михайло Білозеров. Обидва гравця є вихованцями ДЮСШ “Атлет” команди 2006 р.н. Перший офіційний виступ за дорослих  –  перші успіхи на футбольному полі! Так тримати!

DSC_6554

Турнірне становище “Атлету” в Групі 2 після матчу перенесеного туру із “Зіркою”:

IMG-057f71683737a682acea7f52c11c2d46-V

Вітаємо наших гравців, тренерський склад та всіх вболівальників з важливою перемогою в Чемпіонаті!

Наступної суботи “Атлет” у домашньому матчі зустрічає “Нафтовик” з Охтирки!