Домашній поєдинок ФК “Атлет” склався позитивно для нашої команди. Перемога 3:0 проти “Єдиної Сили” лишає теоретичні шанси на заключний тур.

Турнірна таблиця

У 17 турі “атлетівці” зіграли свій заключний поєдинок. Своє завдання гравці виконали, упевнено перемігши суперника вдома. Після безгольової нічиєї у першому таймі, після перерви команда Дмитра Мурашенка довела справу до перемоги. Пенальті у виконанні Уруцького дозволило “Атлету” вийти вперед по рахунку, після чого йому вдалося оформити дубль, а до цього ще одним точним пострілом відзначився Лихочас – 3:0.

“Легія” та “ДЮСШ-26 Франс.уа” в своїх іграх також здобули перемогу, а це означає, що шанси у “Атлета” лишаються лише у випадку, якщо “Легія” в заключному турі програє. В такому разі, наша команда матиме змогу зіграти проти лідерів таблиці золотий матч.