У суботу, 20 серпня, відбувся черговий контрольний спаринг “Атлету” в рамках підготовки до сезону 2022-2023.

На цей раз проти “жовто-чорних” грали “залізничники” – команда ФК “Локомотив”. Гра завершилась перевагою суперника в  заключному рахунку.

“Атлет” – “Локомотив” – 1:2
Голи: 56′ Чипак (Теймуров), 56′ Теймуров червона картка, 62′, 86′

Атлет - Локо 2

У першому таймі нічийний рахунок 0:0 все ж таки став результатом оборони нашої команди. Багато моментів у воріт Комаренка створювали наші суперники.

DSC_5848

Другий тайм “атлетівці” розпочали з активної атаки і, як результат, на 56 хвилині матчу забили перший гол.  Подальша гра проходила для “Атлету” в меншості – червону картку отримав Теймуров одразу після асиста Чипаку, який і відкрив рахунок у грі.
Футболісти “Локомотива” вчасно скористалися моментом і за 6 хвилин зрівняли результат, а наприкінці поєдинку, попри декількох цікавих моментів, створених нашими гравцями у воріт червоно-зелених, додали ще один гол до свого активу.
До того ж від можливого м’яча у наші ворота ситуацію врятував воротар “Атлету”, відбивши призначений арбітром пенальті на 72 хвилині.

DSC_5884 DSC_5881

В цей же день випропобування контрольним поєдинком проходив і другий склад команди.

“Атлет-2” – “Локомотив-2” – 3:6
Голи: 12′, 13′, 18′ Бабич (Патик), 39′, 51′, 60′, 77′, 87′ автогол, 90′ Бабич (Чернишов)

Підсумки підбито, робота над помилками вже кипить на наших тренуваннях.