Цієї неділі, 13 листопада, команди ДЮСШ “Атлет” розпочинають виступи у Всеукраїнському об’єднаному турнірі з футболу “Кубок ДЮФЛУ”, організованому Дитячо-юнацькою футбольною лігою України.

Першими в рамках турніру на поле вийдуть колективи ДЮСШ “Атлет” U16 та U14. Дві інші команди “Атлету” U17/19 та U15  стартують у змаганнях за тиждень.


Вікова категорія U16

ДЮСШ “Атлет” у категорії U16 представляє команда “Атлет 2007″ під керівництвом Нахабова Сергія Владиславовича та Філенка Едуарда Володимировича

Атлет 2007 новий склад

Суперниками “Атлету” U16 на груповому етапі стануть:

1. ДЮСШ “Десна” м.Чернігів
2. МФК “Бровари” м.Бровари
3. ОК ім.Піддубного м.Київ
4. ФК “Лівий берег” м.Київ
5. КДЮСШ “Чемпіон” м.Київ
6. ДЮСШ 14 м.Київ
7. СДЮШОР “Юність”  Чернігів

Перший матч відбіркового етапу “Кубку ДЮФЛУ” команда Сергія Владиславовича та Едуарда Володимировича проведе на рідному стадіоні ДЮСШ “Атлет”. Суперником “атлетівців” у першому турі стане колектив МФК “Бровари”.

У змаганнях “Кубку ДЮФЛУ” команда “Атлет 2007″ вийде на поле в оновленому складі. На участь в турнірі заявлено 29 гравців . Тож, сподіваємось незабаром побачити перші успіхи команди та нові імена в історії футбольної школи “Атлет”.

“Кубок ДЮФЛУ”, 1-ий тур, вікова категрія U16:

ДЮСШ “Атлет” – МФК “Бровари” – 13 листопада, неділя, стадіон ДЮСШ “Атлет”, початок о 12:00

ДЮФЛУ 1 тур ю16


 Вікова категорія U14

ДЮСШ “Атлет” у віковій категорії U14 представляють дебютанти юнацьких змагань – команда “Атлет 2009″ під керівництвом Царюка Олега Борисовича та Липового Андрія Михайловича 

FB_IMG_1668200613689

Суперниками команди “Атлет” U14 на груповому етапі стануть:

1. ОК ім.Піддубного м.Київ
2. ФК “Лівий берег” м.Київ
3. СК “Чайка” П-Борщагівка
4. КДЮСШ “Чемпіон” м.Київ
5. КДЮСШ 14 м.Київ
6. СДЮШОР “Юність” м.Чернігів
7. ДЮСШ “Десна” м.Чернігів

На участь в юнацьких змаганніях від ДЮФЛ за команду “Атлет 2009″ заявлено 29 вихованців ДЮСШ “Атлет”, які захищатимуть кольори “Атлету”, а головне – отримають неоціненний досвід участі у масштабних змаганнях юнацької футбольної ліги.

У дебютному матчі колектив Олега Борисовича та Андрія Михайловича на своєму стадіоні зустрічатиме однолітків з Петропавлівської Борщагівки – СК “Чайка”.

“Кубок ДЮФЛУ”, 1-ий тур, вікова категорія U14:

ДЮСШ “Атлет” – СК “Чайка” – 13 листопада, неділя, стадіон ДЮСШ “Атлет”, початок о 13-45

ДЮФЛУ 1 тур ю14 

З нетерпінням очікуємо початку грандіозного та масштабного турніру для юнацьких команд зі всієї України! Це буде безумовно цікавий і переможний сезон!

Бажаємо нашим командам “Атлет 2007″ та “Атлет 2009″ мирного неба, успішних виступів у першому турі змагань, вдалих результатів та приємних вражень від участі у Всеукраїнському турнірі “Кубок ДЮФЛУ”!

Атлет – тільки вперед, тільки за перемогою!