Вітаємо усіх вболівальників футболу зі стартом Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Цьогоріч представляти «Атлет» у вищій лізі будуть команди чотирьох вікових категорій – команда 2001 р.н., команда 2002 р.н., команда 2003 р.н. та команда 2004 р.н.

Суперниками наших хлопців у групах є такі команди: «Юність» (Чернігів), «Прем’єр-Нива» (Вінниця), «Барса» (Суми), ДЮСШ «Тернопіль», «Зірка» (Київ), «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе), «ВОДЮСШ» (Вінниця), «Арсенал-Київ» (Київ), «Зміна-Оболонь» (Київ).

Першими опонентами у цьому сезону згідно з календарем були хлопці з «ВОДЮСШ» (Вінниця). Однак здобути перемоги у перших домашніх матчах не вдалося.

2002 р.н.
«Атлет»
– «ВОДЮСШ» (Вінниця) 1:2

Підопічні Дмитра Мурашенка демонстрували непоганий рівень футболу у першій половині гри. Жовто-чорні активно використовували фланги та відкривалися під забігання. Вже на 23 хвилині завдяки голу Костянтина Пироженка господарі повели у рахунку. До перерви наші хлопці мали ще кілька непоганих нагод, які реалізувати не вдалося. Атлетівці навіть відзначилися вдруге, але – офсайд.

Щоправда, повністю перегравши суперників у першій половині гри, жовто-чорні вийшли на поле значно розслабленими у другому. Кирило Сенько виконав кілька непоганих подач у карний майданчик, однак ніхто з партнерів не замкнув ці передачі. Далі ініціативу повністю перехопили гості. Двічі вінничани відзначилися з офсайду, а от третього разу вже забили без порушень правил: швидка контратака, простріл на ближню стійку – гол. 54-та хвилина – 1:1.

А на 65-ій хвилині зустрічі гості відзначилися вдруге – цього разу зі стандарту, з пенальті. 1:2.
Змінити щось до кінця матчу атлетівцям не вдалося. Хоча дуже перспективним виглядав удар Павла Чіпака після подачі Владислава Суханова.

1

2004 р.н.
«Атлет» – «ВОДЮСШ» (Вінниця) 1:1
Дещо кращим, якщо можна так вважати, був результат у цьому матчі. Жовто-чорні розписали гольову нічию з вінничанами.

Атлетівці вирішили одразу продемонструвати серйозність своїх намірів на цей матч. Тож вже на стартових хвилинах завдали кілька ударів по воротах гостей. Владислав Дмитрів пробивав після скидки Андрія Костюка назад, але пробив вище воріт. А за кілька хвилин Костюк і сам пробив з-за меж штрафного майданчика. Андрій цілив у самісінький кут, однак голкіпер врятував свою команду.

У середині першого тайму вінничани провели ряд своїх атак, і одна з них завершилася взяттям воріт. Андрій Саченко намагався вибити м’яча, коли той вже перетнув лінію воріт, однак асистент арбітра пильнував цей епізод та зафіксував взяття воріт. 0:1.

Наприкінці першого тайму жовто-чорні двічі поспіль виконували кутові удари. Перший завершився не надто вдалим ударом Саченка на дальній стійці, а другий таки призвів до взяття воріт. Варто відмітити відмінну реакцію голкіпера гостей, який двічі парирував потужні удари наших хлопців, однак третій удар Архипа Мулярчука вже був гольовим. До слова, у цьому епізоді теж спрацював асистент арбітра, який підказав головному судді матчі, що воротар вибивав кулястого з-за лінії воріт. 1:1 на 27-ій хвилині матчу.

Другий тайм пройшов у спробах атлетівців повести у рахунку, однак всі вони успіхом не завершилися. У підсумку нічия 1:1.