З 07 по 09 лютого 2020 року в м.Ніжин Чернігівської області проходив “X Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед дітей 2011 р.н. пам’яті тренера ДЮФК “Юпітер” В.В.Ващука”, в якому брала участь команда “Атлет – СЗШ 309″ під керівництвом Чередниченка Максима Михайловича.

Три дні змагань, 10 команд – учасників, 6 сильних футбольних матчів – і юні футболісти футбольної школи “Атлет” стають срібними призерами турніру!

“Атлет – СЗШ 309″ на груповому етапі змагань відіграла чотири матчі. Впевненою перемогою для наших гравців завершились ігри з командами “Атлет – СЗШ 309″ – “Чайка-2″ – 6:1, “Атлет – СЗШ 309″ – “Десна-2″ – 2:0, “Атлет – СЗШ 309″ – “Ніжин” – 2:0, результати яких забезпечили прохід до півфіналу змагань. Останній поєдинок на цьому етапі за місце в “Групі А” з командою “Восход” завершився з рахунком 0:1 не на користь наших юних футболістів і вивів команду на другу сходинку.

До наступного туру, півфіналу змагань, вийшли 4-ри київські команди. “Атлетівці” зустрілися з лідером “Групи Б” – командою “Чайка” (Київ) та з рахунком 2:0 пройшли до фіналу змагань, де головним суперником стала команда “Восход Бортничі” (Київ). Трошки не вистачило вихованцям нашої футбольної школи вдачі у цьому матчі, де на останніх хвилинах гол забили суперники.

Фінал змагань: “Атлет – СЗШ 309″ – “Восход Бортничі” – 0:1.

Таким чином, наша команда посіла друге місце в традиційному турнірі у м.Ніжин та стала володарем срібних нагород!

Загальні результати виступів у вирішальних матчах за 1-4 місце виглядають так:

1 місце – “Восход Бортничі” (Київ)

2 місце – “Атлет – СЗШ 309″ (Київ)

3 місце – “Чайка” (Київ)

4 місце – “Восход” (Київ)

Окрім цього, організаторами турніру визнано “Кращим захисником турніру” – Ревенко Олександра, “Кращим гравцем команди” – Кулика Олександра. Футболісти отримали персональні нагороди – статуетки та дипломи.

Вітаємо всю команду “Атлет – СЗШ 309″ та тренера Максима Михайловича Чередниченка з другим почесним місцем на турнірі пам’яті В.Ващука у м.Ніжин.

Бажаємо наступних вдалих виступів та нових великих перемог!

Атлет- вперед!