Команда ДЮСШ “Атлет” U-21 не змогла переграти лідера турнірної таблиці. Принциповий матч завершився з рахунком 3:2 на користь гостей.

“ДЮСШ-17-Франс.уа” видала хороший старт у Чемпіонаті Києва. До зустрічі з нашою командою, суперник взяв вже 4 з 4 перемог, і за результатами двобою 5 туру продовжив переможну серію.

“Атлетівці” двічі пропустили у першому таймі, після чого ще й на 60 хвилині рахунок став 3:0 на користь “ДЮСШ-17-Франс.уа”. Віддамо належне нашим гравцям, які змагалися до останнього. Так, до фіналу команді вдалося швидко відіграти 2 голи, коли дублем відзначився Русан, однак до нічиєї не вистачило ще одного голу.