У суботу, 24 вересня, відбувся матч 1/2 фіналу “Кубку Києва” сезону 2021-2022 р.р., в якому команда Дмитра Боровика “Атлет U21″ зустрілась з колективом  ДЮСШ 1.

DSC_6016

Сильну гру та міцне протистояння продемонстрували підопічні Боровика у півфінальному поєдинку.  Втім, вдача цього разу була на стороні суперника.

Перший тайм обидві команди провели у рівній  боротьбі, декілька чудових моментів біля воріт ДЮСШ 1 створили “атлетівці”, але довести їх до успішного результату футболістам не вдалося. Перевагу в грі періодично перехоплювали суперники, які наприкінці першого тайму відкрили рахунок у грі, забивши гол з призначеного арбітром пенальті.

DSC_6023DSC_6029 DSC_6058

Після перерви вболівальники на стадіоні побачили “Атлет”, як команду, яка ну зовсім не готова втрачати свій шанс стати фіналістом “Кубку Києва” сезону 2021-2022 р.р. Одразу від початку другого тайму “атлетівці” впевнено тримали гру під своїм контролем, що дозволило нашим гравцям зрівняли рахунок у грі – 1:1. Ефектно спрацювали у парі Олексієнко та Шаповалов.

З цієї хвилини почався двобій, де кожен гол і кожен момент могли стати вирішальними. Жовто-чорні достойно змагались до фінального свистка, встановивши на останніх хвилинах матчу мінільну різницю в рахунку.

“Атлет” – ДЮСШ 1 – 3:4
Голи: 44′ з пенальті, 51′ Шаповалов (Олексієнко), 54′, 69′, 79′ Бредельов Д. (Крамар), 90+1′ з пенальті, 90+6′ Топіха

КК Ю21 результат

Дякуємо команді “Атлет U 21″ та Дмитру Олеговичу Боровику за цей потужний матч і результат, за який не соромно!
Попереду цікаві зустрічі, нові перемоги і досягнення! Футбольний сезон 2022-2023 р.р. обіцяє бути яскравим!