Безумовно центральним матчем 5-го тура можна було вважати матч, що відбувався між командами «Атлет» та «Зірка». Ці команді добре знайомі одне одному і матч розпочався без розвідки з перших хвилин на правах чемпіона міста Києва ФК «Зірка» розпочала активні дії в атаці створивши декілька небезпечних моментів, але наш голкіпер був на місці. Наша команда змогла вирівняти хід гри та перевести гру в центр поля та зав’язати гру, почала створювати напівмоменти і десь на хвилині 30-й капітан команди Сергій Чуприна поборовся з захисником суперника за м’яч відібравши його та вийшовши  сам на сам з голкіпером команди, але пробив вище воріт. На 36 хвилині  чудове взаємопорозуміння  Чуприна Сергій та Адаменко Богдан, які розіграли чудову комбінацію, що завершилась влучним ударом останнього! Рахунок матчу став 1-0 на користь «Атлета», але втримати позитивний результат в першому таймі не змогли. Гравець суперника, який вийшов на заміну, доволі легко розібрався з нашими захисниками і рахунок матчу став 1-1 на 40 хв. Слід зазначити, що перший тайм гри наша команда провела достойно на високих швидкостях, показуючи націленість на перемогу. Другий тайм нашi гравці продовжували діяти в тому ж руслі як і в першому нагнітаючу ситуацію біля воріт суперника, суперники ж грали на контратаках і в одному з моментів на виході дуже добре зіграв наш воротар Роман Приймак, який не дав реалізувати вихід сам на сам. А на 69 хвилині наша команда в одній із контратак Гіоргій Мікадзе пройшовши по флангу віддав пас на Адаменко Богдана,який оформив дубль,тим самим реабілітувавшись за те, що трьома хвилинами раніше не зміг вдало замкнути простріл з правого флангу . На 76-й хвилині після певної розконцентрації уваги захисту суперникам вдалось зрівняти рахунок матчу 2-2.  Наша команда мала напівмоменти, щоб вирвати перемогу (Лихочас та Казанков пробивали по воротам головою – безрезультатно), але на 92-й хвилині «Зірці» вдалось вирвати перемогу в матчі.  Ця гра нашої команди була найкраща в перших 5-ти турах Першості. Всі хлопці виклались на сто відсотків та хотіли перемогти, але в цьому матчі, як виявилось не все залежало від гравців нашої команди.

[match id=70]

Основний склад: 77. Приймак, 7. Яворський, 18. Гринчук (80 хв. 2. Криворучко), 15. Коваль, 19. Євтушенко (70 хв. 5. Головізнін), 14. Литвиненко, 10. Яковенко, 20. Періжок (63 хв. 24. Мікадзе), 11. Мурашенко,  8. Адаменко (75 хв. 9. Казанков), 17. Чуприна (78 хв. 21. Лихочас)

Запасні: 12. Божко

Голи: 36 хв. Адаменко, 69 хв. Адаменко – 40 хв. ???, 76 хв. ???, 90+2 хв ????