Сьогодні 5 травня відбувся 16 тур Чемпіонату ДЮФЛУ. Нагадаємо Вам, що запеклу боротьбу за вихід в фінальну частину  ДЮФЛУ ведуть боротьбу команди 1995 р.н. та 1998 р.н. Команда Ю-17 приймала на стадіоні «Локомотив»  команду ФК «Зірка».
Матч розпочався з атак нашої команди і до 5-ї хвилини наші гравці мали три моменти, щоб забити м’яч, але забили перший м’яч на  20 хвилині після активних дій на фланзі Василя Пастуха та подачі в штрафний майданчик ударом головою в кут Іван Гребенюк відкрив рахунок в матчі 1-0. На 26 хвилині після подачі зі штрафного Артема Остапенка  знову відзначився влучним ударом головою  Іван Гребенюк, слід зазначити, що цей матч став бенефісом нашого капітана. Вже через дві хвилини  Іван міг оформити хетрик, але реалізувати не зміг і одразу ж наша команда на 29 хвилині після позиційної помилки центральних захисників нашої команди рахунок став 2-1. Другий тайм розпочався з заміни у складі «Атлета» зовсім інертного Олексія Мельника, який в цьому матчі не використовував повністю свій потенціал вийшов Сергій Пантеєв.  На 51-й хвилині рахунок став 3-1. Після розіграшу кутового хетрик оформив Іван Гребенюк замкнувши подачу Поліщука Тараса.  На 55-й хвилині  Пастух Вася заробив штрафний поблизу штрафного майданчика. Слід зазначити, що в останній момент тренерський склад змінив гравця по пробиттю штрафного удару та Дмитро Луканов прямим ударом зі штрафного зробив рахунок 4-1. На 61-й хвилині завдяки індивідуальним діям Івана рахунок матчу став 5-1. слід зазначити, що наша команда повністю перегравала суперників і вже на 63-й хвилині після передачі Артема Остапенка, Іван Гребенюк забив свій п’ятий м’яч  зробивши рахунок  6-1. Але відразу ж на 64-ій хвилині суперник  відзначився влучним пострілом з середньої дистанції  заставши наших гравців зненацька зробивши рахунок 6-2. Вісім м’ячів на дві команди,  хокейний рахунок, але на цьому команди не зупинилися і  на 71-й хвилині сьомий м’яч в ворота суперника  після подачі кутового Тарасом Поліщуком відзначився Артем Остапенко влучним ударом замкнувши ближню штангу, але остаточний рахунок після масованої атаки встановили гравці команди «Зірка» встановивши кінцевий рахунок 7-3.
Команда 1998 р.н. зустрічалась з командою РВУФК (Київ). Матч проходив в запеклій боротьбі, ніхто не хотів поступатись в цьому матчі і мали лише одне бажання перемогти, але на жаль наші програли матч з рахунком 1-0
Команда 1996 р.н. поступилась  команді РВУФК з рахунком 2-1, а команда 1997 р.н. зіграла свій матч в нічию 1-1.