2003 р.н. (вища ліга)

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Зміна (Київ) 2:0 3:0 3/0 0/0 4 3 1 0 8-0 10
2 ДЮСШ “Атлет” (Київ) 0/2 5/3 4:0 7:2 4 3 0 1 16-7 9
3 Арсенал-Київ (Київ) 3:5 4/3 2/0 2:1 4 3 0 1 11-9 9
4 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 2/2 1/5 2:0 4:0 4 2 1 1 9-7 7
5 ФК “Колос” (Ковалівка) 2:2 0/3 3/1 1/0 4 2 1 1 6-6 7
6 Локомотив (Київ) 0/4 3:0 3:0 1/2 4 2 0 2 7-6 6
7 Д-26-SC “DENGOFF” (Київ) 0/3 3:4 5:1 0/3 4 1 0 3 8-11 3
8 ДЮСШ-15 (Київ) 0:3 2/7 1:3 2:1 4 1 0 3 5-14 3
9 Спарта (Київ) 0:0 0:2 0/2 3/3 4 0 2 2 3-7 2
10 ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород) 1/2 0/4 0:1 3:3 4 0 1 3 4-10 1

2004 р.н. (вища ліга)

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Д-26-SC “DENGOFF” (Київ) 3/2 2:1 0/0 5/1 4 3 1 0 10-4 10
2 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 1/1 0/0 4:0 1:0 4 2 2 0 6-1 8
3 Динамо (Київ) 1:1 6:0 2/3 7/2 4 2 1 1 16-6 7
4 Локомотив (Київ) 2:3 1/2 1:0 1/0 4 2 0 2 5-5 6
5 ДЮСШ “Атлет” (Київ) 1/2 2:1 0:0 1:1 4 1 2 1 4-4 5
6 Зміна (Київ) 0:0 0:0 0/6 4/0 4 1 2 1 4-6 5
7 Арсенал-Київ (Київ) 3:2 0/1 2 1 0 1 3-3 3
8 ДЮСШ-15 (Київ) 0/4 2:7 0/0 0:0 4 0 2 2 2-11 2
9 ДЮСШ-1 (Київ) 0/1 0:1 1/1 3 0 1 2 1-3 1
10 Ніка (Київ) 1:5 0:4 0/0 3 0 1 2 1-9 1


2005 р.н. (вища ліга)

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Зміна (Київ) 3/3 6:0 2:1 1/0 4 3 1 0 12-4 10
2 ДЮСШ-15 (Київ) 2:1 2/0 2/3 7:1 4 3 0 1 13-5 9
3 Локомотив (Київ) 2/2 0:0 2:1 9/2 4 2 2 0 13-5 8
4 Спарта (Київ) 3:3 1/2 2:0 1:0 4 2 1 1 7-5 7
5 ДЮСШ “Атлет” (Київ) 0:2 0/2 2/1 4:0 4 2 0 2 6-5 6
6 ФК “Колос” (Ковалівка) 0/6 3:2 2:2 0/0 4 1 2 1 5-10 5
7 Арсенал-Київ (Київ) 1/2 0/0 6:2 3 1 1 1 7-4 4
8 Динамо (Київ) 0:1 0:0 4/0 3 1 1 1 4-1 4
9 Д-26-SC “DENGOFF” (Київ) 1/2 0/1 1:2 0:4 4 0 0 4 2-9 0
10 Переможець (Київ) 1/7 2:9 0/4 2/6 4 0 0 4 5-26 0

 

2006 р.н. (вища ліга)

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Локомотив (Київ) 0:3 2:1 2:0 3/2 4 3 0 1 7-6 9
2 Арсенал-Київ (Київ) 3/0 2:1 1/1 3 2 1 0 6-2 7
3 ДЮСШ-15 (Київ) 1/1 4:0 3/0 3 2 1 0 8-1 7
4 ДЮСШ “Атлет” (Київ) 1/2 1:1 4/1 5:0 4 2 1 1 11-4 7
5 Д-26-SC “DENGOFF” (Київ) 1/2 1/1 5:1 1:0 4 2 1 1 8-4 7
6 ДЮСШ-21 (Київ) 1:4 1:1 1/0 3 1 1 1 3-5 4
7 Зміна (Київ) 1:1 0/4 2/1 3 1 1 1 3-6 4
8 Динамо (Київ) 0/2 1/5 1:2 11:00 4 1 0 3 13-9 3
9 ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород) 0/5 0:1 2 0 0 2 0-6 0
10 ФК “Живчик” (Київ) 2:3 0:3 0/1 00/11 4 0 0 4 2-18 0

 

2007 р.н.

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Д-26-SC “DENGOFF” (Київ) 4:2 8/0 2 2 0 0 12-2 6
2 Динамо (Київ) 2:2 3/0 2 1 1 0 5-2 4
3 Зміна (Київ) 2/2 1/0 2 1 1 0 3-2 4
4 ДЮСШ-15 (Київ) 0:1 2/0 2 1 0 1 2-1 3
5 ДЮСШ “Атлет” (Київ) 1/0 1 1 0 0 1-0 3
6 Локомотив (Київ) 0:3 1:0 2 1 0 1 1-3 3
7 ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород) 0 0 0 0 0-0 0
8 Арсенал-Київ (Київ) 0:1 0/1 2 0 0 2 0-2 0
9 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 2/4 0:2 2 0 0 2 2-6 0
10 ДЮСШ-17-Франс.уа (Київ) 0:8 1 0 0 1 0-8 0

 

2008 р.н. група А

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 ДЮСШ “Атлет” (Київ)     4/3       2:2       2 1 1 0 6-5 4
2 ФК “Колос” (Ковалівка)       2:3   6/0         2 1 0 1 8-3 3
3 ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород) 3:4       3/0           2 1 0 1 6-4 3
4 Зміна-Оболонь (Київ)   3/2                 1 1 0 0 3-2 3
5 Ніка (Київ)     0:3             2/1 2 1 0 1 2-4 3
6 Локомотив (Київ)   0:6             2:1   2 1 0 1 2-7 3
7 ДЮСШ-17-Франс.уа (Київ) 2/2                   1 0 1 0 2-2 1
8 Вишневе (Вишневе)                     0 0 0 0 0-0 0
9 Д-26-SC “DENGOFF”-2 (Київ)           1/2         1 0 0 1 1-2 0
10 Зірка (Київ)         1:2           1 0 0 1 1-2 0

 

2008 р.н. група Б

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Динамо (Київ)       5:0           12/00 2 2 0 0 17-0 6
2 Добро-Восход (Київ)               2:0 5/1   2 2 0 0 7-1 6
3 ДЮСШ-15 (Київ)             3/1     2:0 2 2 0 0 5-1 6
4 ДЮСШ “Атлет”-2 (Київ) 0/5         2:1         2 1 0 1 2-6 3
5 Д-26-SC “DENGOFF” (Київ)                 3/1   1 1 0 0 3-1 3
6 ДЮСШ-1 (Київ)       1/2       1:0     2 1 0 1 2-2 3
7 ФК Поділ (Київ)     1:3               1 0 0 1 1-3 0
8 Зміна (Київ)   0/2       0/1         2 0 0 2 0-3 0
9 Юніор Спорт (Київ)   1:5     1:3           2 0 0 2 2-8 0
10 Спарта (Київ) 00:12   0/2               2 0 0 2 0-14 0

 

2009 р.н. група 1

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 ДЮСШ “Атлет” (Київ)                 6:1 2:0 2 2 0 0 8-1 6
2 ДЮСШ-15-2 (Київ)     5/0       3:2       2 2 0 0 8-2 6
3 Зірка (Київ)   0:5       3/0         2 1 0 1 3-5 3
4 Зміна-Оболонь (Київ)         4/3           1 1 0 0 4-3 3
5 ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород)       3:4       4/2     2 1 0 1 7-6 3
6 Локомотив (Київ)     0:3             11/00 2 1 0 1 11-3 3
7 ДЮСШ-17-Франс.уа (Київ)   2/3                 1 0 0 1 2-3 0
8 ФК Поділ (Київ)         2:4           1 0 0 1 2-4 0
9 Добро-Восход (Київ) 1/6                   1 0 0 1 1-6 0
10 Д-26-SC “DENGOFF”-2 (Київ) 0/2         00:11         2 0 0 2 0-13 0

 

2009 р.н. група 2

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Динамо (Київ)       6:0           6/0 2 2 0 0 12-0 6
2 ДЮСШ “Атлет”-2 (Київ)           7:0   4:1     2 2 0 0 11-1 6
3 ДЮСШ-21 (Київ)         3:1     1/1     2 1 1 0 4-2 4
4 Вишневе (Вишневе) 0/6           5:2       2 1 0 1 5-8 3
5 ФК “Колос” (Ковалівка)     1/3             3:1 2 1 0 1 4-4 3
6 Спарта (Київ)   0/7             3:2   2 1 0 1 3-9 3
7 ДЮСШ-1 (Київ)       2/5         6:1   2 1 0 1 8-6 3
8 Д-26-SC “DENGOFF” (Київ)   1/4 1:1               2 0 1 1 2-5 1
9 Зміна (Київ)           2/3 1/6       2 0 0 2 3-9 0
10 ДЮСШ-15 (Київ) 0:6       1/3           2 0 0 2 1-9 0

 

2010 р.н. група 1

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 ДЮСШ “Атлет” (Київ)         4:1       10:04   2 2 0 0 14-5 6
2 ДЮСШ-10 (Київ)       4:2     4/1       2 2 0 0 8-3 6
3 ДЮСШ-14-Троєщина (Київ)                   7:1 1 1 0 0 7-1 3
4 ДЮФК “Титан” (Київ)   2/4           4:0     2 1 0 1 6-4 3
5 Столиця (Київ) 1/4           3:2       2 1 0 1 4-6 3
6 Оболонь-Бровар (Київ)                     0 0 0 0 0-0 0
7 Локомотив (Київ)   1:4     2/3           2 0 0 2 3-7 0
8 ДЮСШ-17-Франс.уа (Київ)       0/4             1 0 0 1 0-4 0
9 Спарта (Київ) 04/10                   1 0 0 1 4-10 0
10 ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород)     1/7               1 0 0 1 1-7 0