У рамках 14-го туру чемпіонату України серед аматорів столичний «Атлет» завітав до Чернігова, де на місцевому стадіоні «Юність» зіграв з одним із лідерів групи 2 – ФК «Кудрівка».

Після перемоги в поєдинку перенесеного туру проти чинного чемпіона України, «Вікторії» з Миколаївки, підопічні Дмитра Мурашенка піднялися на п’яте місце в турнірній таблиці та горіли бажанням поповнити свій очковий багаж і в матчі з представником Чернігівської області. При цьому суперник був більш ніж гідний – «Кудрівка» посідає друге місце в групі 2, відстаючи на 5 очок від «Вікторії» та маючи гру в запасі, а минулого сезону стала чемпіоном Київської області.

У перші хвилини «атлетівці», яким через дискваліфікацію не могли допомогти Мкпасі, Тищенко та Тригуб, змушені були захищатися. Зокрема, в одному з епізодів, коли нападник господарів вийшов віч-на-віч із Комаренком, Петровському довелося вибивати м’яча з порожніх воріт. Відповідь гостей була не менш небезпечною – після подачі з кутового капітан команди Липовий ударом головою поцілив у поперечину.

В аналогічному ключі, за територіальної переваги господарів, матч проходив і надалі. Підопічні Дмитра Мурашенка надійно діяли в захисті, нейтралізовуючи всі спроби суперника, але на 36-й хвилині не вгледіли за нападником, який ударом головою з району 11-метрової позначки спрямував м’яча точно в кут – 1:0 на користь «Кудрівки».

А на 43-й хвилині господарі подвоїли рахунок. Петровський зачепив суперника на куті власного штрафного майданчика, і арбітр призначив пенальті. Комаренко вгадав напрямок удару з 11-метрової позначки, навіть зачепив м’яча рукою, але завадити снаряду опинитися в сітці не зміг – 2:0.

Після перерви господарям вдалося довести рахунок до розгромного. Пройшла атака лівим флангом, після прострілу м’яч рикошетом від ноги Козачка полетів у бік порожніх воріт, а Сухомлинов у підкаті лише доправив круглого в сітку – 3:0.

«Атлетівці» навіть за невтішного рахунку руки опускати не збиралися, і на гол престижу напрацювали. Крицький, який тільки-но вийшов на заміну, виконав навіс зі штрафного з лівого флангу, і Чистяков у боротьбі з захисником головою відправив м’яча в кут воріт – 3:1.

У подальшому підопічні Дмитра Мурашенка робили спроби скоротити відставання до мінімуму, але з численними подачами до штрафного майданчика суперники справлялися та не дозволили «атлетівцям» забити ще раз. У підсумку, виїзна поразка проти одного з лідерів – 1:3.

ФК «Кудрівка» – «Атлет» – 3:1

«Атлет» (стартовий склад): 12. Комаренко, 5. Швець, 19. Сухомлинов, 34. Петровський, 3. Яценко, 17. Кавун, 16. Карась, 14. Гребенюк (к), 10. Курагін, 23. Нерсісян, 7. Липовий.

На заміну виходили: 9. Мовчан, 15. Козачок, 8. Чистяков, 11. Крицький, 28. Теймуров.

Голи: (36), (43, з пенальті), Сухомлинов (63, автогол) – Чистяков (68).

Таким чином, у «Атлета» залишається 16 очок, але лише на один бал менше у МФК «Первомайськ», при цьому переслідувач має дві гри в запасі порівняно з нашою командою. Свій наступний матч «атлетівці» проведуть у суботу, 10 квітня, коли на своєму полі прийматимуть ФК «Біла Церква».