У суботу, 9 жовтня, ФК «Атлет» зіграв матч 8-го туру Чемпіонату України серед аматорів, в рамках якого приймав на власному полі столичну «Єдність».

Підопічні Дмитра Мурашенка, маючи перевагу зі старту поєдинку, відкрили рахунок незадовго до перерви. Після прострілу з лівого флангу Ян Сліпченко зручно скинув грудьми на лінію воротарського майданчика, і Андрій Липовий точно пробив повз голкіпера – 1:0.

Подвоїти перевагу атлетівцям вдалося на 55-й хвилині. Липовий пробив із центру штрафного майданчика, воротар парирував перед собою, а Сліпченко першим встигнув на добивання та поцілив у кут воріт – 2:0.

На 65-й хвилині рахунок збільшився на користь «Атлета». Після подачі з кутового Костянтин Козачок замикав дальню стійку, воротар відбив складний удар, але захисники знову його не підстрахували, й Ілля Петровський із метра добив м’яча у сітку – 3:0.

На 72-й хвилині атлетівці організували вихід фактично втрьох на одного голкіпера, Іван Гребенюк віддав пас на порожні ворота, і Липовий не схибив, оформивши дубль, – 4:0.

А на останніх хвилинах підопічні Дмитра Мурашенка забили ще двічі. Спочатку удар Суріка Нерсісяна з меж штрафного майданчика був заблокований, але м’яч відскочив до Вадима Карася, який пробив по воротах повз дезорієнтованого голкіпера. А згодом Максим Кавун утік до воріт ледь не з центру поля та пробив повз воротаря.

У підсумку, 6:0 – більш ніж упевнена перемога «Атлета». Наша команда повторює свій рекорд результативності в матчах чемпіонату серед аматорів – минулого сезону з таким самим рахунком було обіграно столичний ФК імені Льва Яшина.

Завдяки цій перемозі підопічні Дмитра Мурашенка набрали 12 очок (4 перемоги, 4 поразки, різниця м’ячів – 18:12) та посідають п’яте місце, відстаючи від «Кудрівки» на п’ять очок та випереджаючи «Звягель» на три бали. Свій наступний поєдинок атлетівці проведуть наступної суботи, 16 жовтня, коли зіграють на виїзді зі столичним клубом «ЮКСА».

Чемпіонат України серед аматорів, 8-й тур

«Атлет» – «Єдність» (Київ) – 6:0

«Атлет»: Комаренко, Швець, Тищенко (Костенко, 83), Козачок, Петровський, Мовчан (Кавун, 78), Костюк (Бабич, 70), Гребенюк (Курагін, 74), Чистяков, Сліпченко (Карась, 68), Липовий (Нерсісян, 81).

Голи: Липовий (37, 72), Сліпченко (55), Петровський (65),Карась (85), Кавун (89).