У суботу, 16 жовтня, ФК «Атлет» зіграв матч 9-го туру Чемпіонату України серед аматорів, в рамках якого завітав у гості до столичної команди «ЮКСА». Поєдинок відбувся на стадіоні «Нептун» у селищі Забір’я, що під Києвом.

Підопічні Дмитра Мурашенка після розгрому, який вчинили «Єдності» в попередньому турі, прагнули знову завершити поєдинок на свою користь. Свій настрій атлетівці показали з перших хвилин, і вже на 16-й хвилині відкрили рахунок.Після атаки по центру Андрій Костюк пробив метрів із 15-ти, і м’яч влетів у кут воріт – 0:1.

Через десять хвилин нашій команді вдалося подвоїти свою перевагу. І зробив це знову Костюк – після подачі з кутового Андрій пробив зльоту метрів із 10-ти, і м’яч транзитом від стійки та голкіпера господарів опинився в сітці – 0:2.

Незадовго до перерви «ЮКСА» відіграла один гол. У господарів пройшла атака правим флангом, і нападник з гострого кута пробив точно по воротах – 1:2. У другому таймі підопічним Дмитра Мурашенка вдалося відстояти мінімальну перевагу та здобути важливу перемогу.

Таким чином, атлетівці завершили перше коло чемпіонату України серед аматорів, маючи 15 очок у активі (5 перемог, 4 поразки, різниця м’ячів – 20:13) та п’яте поточне місце. Наступний поєдинок у рамках чемпіонату України серед аматорів, вдома проти «Ниви» з Бузової, наша команда проведе вже в 2022 році.