Сьогодні стартував 7 тур Першості м. Києва серед команд Ю-21. Наша команда грала свій матч з командою «Восход» . Такі матчі в історії Київського футболу завжди були з позначкою «Дарницьке дербі» та відзначались накалом пристрастей.  Цей матч не став виключенням – числені глядачі, які були присутні на матчі побачили цікавий матч з безліччю моментів. В основному ці моменти мали гравці нашої команди, адже практично весь матч володіли безперечною перевагою наші хлопці, мали безліч моментів, але пропустили першими, але завдяки зусиллям Олексія Лихочаса  ще в першому таймі змогли зрівняти рахунок 1-1, Олексій мав ще два моменти щоб вивести нашу команду вперед, але реалізувати дані моменти не зміг. Другий тайм розпочався з атак нашої команди  і невдовзі Олександр Шубко забив другий гол нашої команди. Третій м’яч після розіграшу кутового завдяки своїм індивідуальним діям забив Микита Коваль. Потім зі штрафного влучно пробив гравець команди «Восход» і рахунок став 3-2. Кінцевий результат матчу встановив Олександр Шубко оформивши дубль та зробивши рахунок 4-2 на користь «Атлета». Слід зазначити, що наша команда могла перемогти і збільшим рахунком, але свої моменти не змогли реалізувати: Періжок, Лихочас, Шубко, Демченко , Уруцький, Мікадзе…

«Восход» – «Атлет»: 2-4

Голи: Лихочас, Шубко, Коваль, Шубко

1. Сінельніков (73 хв. 12.), 5. Петровський, 11. Криворучко, 16. Євтушенко (80 хв. 24. Почтовий), 3. Коваль (73 хв. 4. Оксимець ), 6. Кільовий (46 хв. 19. Мікадзе), 13. Кучинський (52 хв. 99. Мотроненко), 20. Уруцький, 8. Обтовка (46 хв. 17. Шубко), 9. Лихочас (63 хв. 7. Демченко) 10. Періжок .