Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд – офіційний турнір, який проводиться під егідою Української асоціації футболу (ФФУ – попередня назва) серед дорослих команд. Це четвертий за рівнем всеукраїнський турнір, після Прем’єр ліги, Першої та Другої ліги. Потім, за значущістю йдуть змагання молодіжних складів та юнаків.

Вчора, ФК “Атлет” дебютував в чемпіонаті України серед аматорів, здобувши виїзну перемогу 2:0 проти “Авангарду” (Корюківка). Приємно відзначити факт, що в основній команді дебютували одразу декілька гравців, випускників дитячо-юнацької спортивної школи, які фактично ще місяць тому грали у складі ДЮСШ “Атлет” 2002 р.н. в юнацьких змаганнях, а саме: Влад Шлапацький вийшов в основі, а Богдан Гаращенко, Нікіта Мовчан та Іван Швець вийшли на заміну.  Зокрема, Богдан Гаращенко взяв участь у гольовій атаці нашої команди!

Відзначимо, що до заявки команди на сезон потрапили й інші випускники команди 2002 р.н ДЮСШ “Атлет”: Денис Шкуренко, Владислав Суханов, Даниїл Тищенко, Олександр Крицький, Владислав Чистяков. У кожного з них неодмінно буде шанс проявити себе на високому рівні.

Вітаємо дебютантів з виходом на новий рівень та бажаємо досягати високих командних та індивідуальних успіхів!